Контакти «Вісник+К»

Вісник+К — сайт, який уже понад 10 років працює в інформаційному полі Волині та Рівненщини. Це незалежний проект, який не належить будь-якій партії й не має впливу олігархів. Ми пишемо про людей і для людей.

Сайт Вісник+К - частина медіакомпанії "Вісник+К", історія якої починається з випусу найпопулярнішого у регіоні всеукраїнського інформаційно-аналітичного тижневика "Вісник+К". Він заснований 25 квітня 1996 року і виходить щочетверга. 

З початку 2000-х і до сьогодні - «Вісник+К» провідне громадсько-політичне видання Волинській області. Великий тираж і різноплановість газети дають можливість охопити значну частину населення західного регіону. Читацька аудиторія охоплює практично всі вікові категорії населення. Освіта читачів в основному середня спеціальна (43 %) і вища (47 %).

"Вісник+К" виходить разовим тиражем 43 тисячі примірників раз на тиждень. З них близько 80% розповсюджуються по передплаті, 30% надходить в роздрібну торговельну мережу.

За підсумками загальнодержавного конкурсу, який проводиться Національною спілкою журналістів України, "Вісник+К" ставав призером та переможцем у номінації "Найкраща регіональна газета України".

Контактна інформація

вул.Перемоги, 15, м. Луцьк
(0332) 77-48-84, (0332) 77-49-85

Відправити повідомлення

Ваше повідомлення та контактні дані не будуть ніде опубліковані.

Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися