Студенти волинського університету одночасно навчатимуться і працюватимуть за фахом
Актуально

Студенти волинського університету одночасно навчатимуться і працюватимуть за фахом

19 жовтня 2020, 12:32
0
0
Сподобалось?
0

Студенти-економісти Волинського національного університету імені Лесі Українки зможуть поєднувати теоретичне навчання з роботою за спеціальністю в АТ «Волиньгаз».

Голова правління АТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя, ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось та студенти економічного факультету уклали угоду про здобуття вищої освіти з використанням елементів дуальної форми навчання. Вона передбачає, що студенти ВНУ зможуть одночасно навчатися та працювати за фахом, здобувати практичні навички в газорозподільній компанії.

Ректор найбільшого вишу Волині Анатолій Цьось наголосив, що якість освіти – пріоритет університету, а дуальна освіта – це одна з найдієвіших форм здобуття знань, а тому радий співпраці з газовим підприємством.

Студентам-економістам подобається дуальна форма навчання насамперед тому, що вона дозволяє здобувати практичний досвід без шкоди для навчального процесу. Окрім того, молодь вбачає перспективу в роботі у великих компаніях.

«В університеті ми отримуємо багато теоретичних знань, але застосувати їх на практиці не завжди можемо. В нас була навчальна практика, проте вважаю, що робота у «Волиньгазі» буде значно цікавішою», – каже четвертокурсник Юрій Панасюк.

«Мені дуже цікаво зрозуміти як працює одне з найбільших підприємств Волині. Адже газ потрібен завжди і всюди, а розрахунок вартості доставки газу, об’єму спожитого газу – це одне з умінь, яке точно стане при нагоді в житті», – додає Назар Чучман, магістрант економічного факультету ВНУ імені Лесі Українки.

Щороку газова галузь модернізується та розвивається, потребує молодих фахівців. «Волиньгаз» – один із найбільших роботодавців Волині. Нині в компанії працює понад тисяча спеціалістів.

«Досвід, здобутий на роботі, не може бути компенсований ніякими теоретичними знаннями. Дійсно приємно, що ми підписали договір зі студентами. Впевнений, що цей досвід буде позитивним. Ми запроваджуємо європейські стандарти якості обслуговування клієнтів, застосовуємо нові підходи до обслуговування газових мереж і потребуємо молодих, цілеспрямованих і впевнених в собі студентів», – зазначив голова правління АТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя.
Оскільки студенти ВНУ за спеціальністю економісти, то практикуватися вони будуть у фінансово-економічному відділі компанії.

Довідково: АТ «Волиньгаз» здійснює розподіл природного газу для понад 240 тисяч споживачів Волинської області. На сьогодні компанія обслуговує понад 7,7 тисяч кілометрів газопроводів.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися