Захист очей влітку
Актуально

Захист очей влітку

22 червня 2021, 20:27
0
0
Сподобалось?
0

Літо набирає обертів. Безумовно, роль сонця дуже велика для всіх живих організмів. Але є й інша сторона: УФ-випромінювання, як відомо, має шкідливу дію на наші очі.

Відчуття дискомфорту в очах може проявлятися по-різному, але найчастіше відзначається підвищена сльозотеча, пелена перед очима, іноді відзначається відчуття «піску» в очах.

Ми починаємо мружитися, що має безпосередній вплив на появу передчасних зморшок навколо очей, терти очі. Але це тільки зовнішній прояв впливу сонячних променів на очі.

Внутрішньоочні процеси можуть стати причиною розвитку деяких офтальмологічних захворювань.

Запобігти цьому процесу допоможуть біологічно активні речовини, які повинні надходити в організм з їжею.

Лютеїн і зеаксантин є рослинними каротиноїдами і їх дія спрямована на захист очей від УФ-випромінювання, поліпшення гостроти зору, а також перешкоджають розвитку катаракти та вікової макулярної дегенерації жовтої плями.

Лікопен (антиоксидант). Захищає сітківку ока від впливу сонячного світла, а також нормалізує внутрішньоочний тиск.

Екстракт чорниці прискорює адаптацію очей до світла і темряви. Це властивість чорниці особливо стає актуальним з віком, коли знижуються адаптаційні можливості очей.

Важливе значення для підтримки очей в сонячні дні грає вітамін А і бета-каротин. Їх дія також направлено на захист від інтенсивного УФ-випромінювання.

Крім дії сонячних променів, на орган зору також впливає дефіцит деяких поживних речовин в раціоні харчування.

Амінокислоти (цистеїн, ліпоєва кислота, L-таурин) нормалізують обмін речовин в кришталику ока, ніж сприяють профілактиці катаракти та вікової макулодистрофії.

Кверцетин гальмує процес старіння не тільки клітин рогівки ока, але і шкіри і міокарда.

Особлива роль при підтримки зору відводиться до прийому вітамінів: вітамін С (координує життєдіяльність кришталика ока), вітамін Е (попереджає дегенерацію жовтої плями сітківки ока і катаракти), вітамін А (підвищує бар’єрну функцію слизової оболонки очей, сприяє зволоженню очей, бере участь в утворенні родопсину - пігменту, необхідного для адаптації очей при поганому освітленні), бета-каротин (знижує ризик виникнення катаракти).

Лікарські трави, а саме чорниця і очанка, здавна і з успіхом використовуються в офтальмологічній практиці.

Натуральний комплекс на основі рослинних трав, вітамінів, амінокислот і антиоксидантів ОКО-ХЕЛС містить 14 компонентів, дія яких спрямована на захист очей, підвищення гостроти зору і зниження напруги очей, поліпшення офтальмологічної картини в цілому.

ЗАПИТУЙТЕ  В АПТЕКАХ ВАШОГО МІСТА

АБО ЗА ТЕЛ.:  (044) 592-15-29,  (067)-710-08-37, (099) 203-56-53

Офіційний представник компанії Healthyway Production, Inc (США) в Україні - ПП «Хелсівей», м.Київ, тел. (044) 592-15-29 www.healthyway.com.ua 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися