Водійські права можна буде отримати без проходження курсів?
Актуально

Водійські права можна буде отримати без проходження курсів?

25 січня 2019, 10:28
0
0
Сподобалось?
0

В Україні планують запровадити можливість отримання водійських прав без обов’язкового проходження навчальних курсів в автошколах. Відповідні новації розробляють Мінекономрозвитку та МВС на основі досвіду Німеччини, Британії, Норвегії, Чехії й Польщі.

Сьогодні, щоб отримати права потрібно підготувати пакет документів, перед екзаменом пройти обов’язкові платні курси - в середньому 140 годин навчання та ще кілька етапів різноманітних процедур. Пропонується, щоб людина сама могла обирати між самостійним навчанням та курсами. До екзаменів будуть допускатися і одні, й інші. Ймовірно інститут екзаменаторів введуть у Центрах надання адміністративних послуг. Це стосуватиметься програм підготовки за водійськими категоріями А, А1, А2, АМ, В, В1 і ВЕ.

Також планується полегшити отримання медичної довідки – за рахунок скорочення переліку лікарів. Буде введена можливість подачі такої довідки в онлайн-режимі.

Очікується, що пропоновані новації значно скоротять час, затрачений на отримання послуги з видачі водійських посвідчень та зекономлять кошти претендентів.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися