Загублений телефон розкрив зраду

Загублений телефон розкрив зраду

29 березня 2020, 23:12

– Слухай, у яку я ситуацію потрапив – не повіриш! – чоловік саме повернувся з дитячого табору, де провідував нашого сина, і просто з порога ошелешив мене зізнанням. – Здається, через мене одна сім’я... розпадається. – Що?! – я аж підскочила від почутого. – Що сталося?

97-річна волинянка ні разу за життя не зверталася до лікарів
Фото

97-річна волинянка ні разу за життя не зверталася до лікарів

29 березня 2020, 19:58

Меланії Василівні Гуменюк з Путилівки Ківерцівського району 23 лютого виповнилося 97 років. Вона – найстаріша жителька села, яке належить до Дернівської сільської ради. Нині бабуся мешкає сама у доволі просторій хаті. Коли до неї під’їжджаєш, важко повірити, що її господині 97. Усюди заметено, підграбано. А у хаті яка чистота! Підлога вимита, ходники розстелені. Ні пилинки ніде, ні смітинки. Хоч бабця і не знала про наш приїзд. Чисто вбрана господиня зустріла на порозі, запросила до оселі. Усе бідкалася, що немає чим пригостити – ні пирогів не напекла, ні хліба.

Вінниччанин «вишив» стіни свого будинку

Вінниччанин «вишив» стіни свого будинку

29 березня 2020, 15:25

У Літині на Вінниччині стоїть диво-будинок. На нього неможливо не звернути уваги, адже його стіни грають барвами та ваблять своїм виглядом. З них дивляться на перехожих величезні маки та братики, тюльпани, нарциси та кульбабки. Краса!

Їхала до шлюбу на коні: 60-річну переселенку з Луганщини покликав заміж науковець зі Львова

Їхала до шлюбу на коні: 60-річну переселенку з Луганщини покликав заміж науковець зі Львова

28 березня 2020, 13:58

Її мандрівка Україною розпочалася під свист куль. З рідного дому в Алчевську на Луганщині Катерину Лісову (Тарасенко) змусила втікати війна. Жінка залишила все та, маючи майже шістдесят літ, подалася шукати щастя-долі світ за очі. І знайшла!

Чи має право на перерахунок працюючий пенсіонер

Чи має право на перерахунок працюючий пенсіонер

28 березня 2020, 13:35

Як повідомила заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Лариса Лучковська, законодавство передбачає доплату до пенсії за понаднормовий стаж.

Як олігархи привезли в Україну коронавірус і приховали зараження

Як олігархи привезли в Україну коронавірус і приховали зараження

25 березня 2020, 21:20

Група українських мільйонерів, які прибули з відпочинку під час пандемії у Куршавелі, стали фактично першими офіційно інфікованими COVID-19. Проте деякий час вони приховували хворобу, у цьому допомагала київська приватна клініка.

Шмигаль повідомив, за яких умов в Україні можуть скасувати карантин і режим НС
Відео

Шмигаль повідомив, за яких умов в Україні можуть скасувати карантин і режим НС

25 березня 2020, 21:17

Карантин і режим надзвичайної ситуації може бути скасований в Україні раніше 24 квітня. Це стане можливим, якщо країні вдасться перемогти коронавірус у більш короткий термін.

Шмигаль просить закрити кордони, аби не завозили хворобу

Шмигаль просить закрити кордони, аби не завозили хворобу

25 березня 2020, 18:28

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав урядовців розробити пропозиції щодо повного закриття пасажирського руху через кордон, адже люди, які повертаються з-за кордону в Україну, стають джерелом зараження коронавірусом у країні.

Працівники «Модерн-Експо» не хочуть йти на карантин

Працівники «Модерн-Експо» не хочуть йти на карантин

25 березня 2020, 18:24

Трудовий колектив СП ТОВ «Модерн-Експо» ухвалив звернення до секретаря Луцької міської ради Григорія Пустовіта і керівника підприємства Петра Пилипюка, в якому просить «не припиняти роботу підприємства та не позбавляти нас заробітку і засобів існування».

У Луцьку – ДТП за участі чотирьох авто

У Луцьку – ДТП за участі чотирьох авто

25 березня 2020, 18:11

25 березня у Луцьку на вулиці Ковельській сталась дорожньо-транспортна пригода за участю чотирьох авто. Про це передає ІА Волинські Новини. Зі слів свідків аварії, зіткнулися такі автомобілі - Skoda Superb, OPEL Insignia, Citroen C5 та BMW.

У Луцьку з медиків «деруть» гроші за проїзд

У Луцьку з медиків «деруть» гроші за проїзд

25 березня 2020, 17:28

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Ігор Ващенюк підтвердив інформацію про те, що деякі медики були змушені платити 6 гривень за проїзд в умовах карантину. Про це йшлося у середу, 25 березня, під час брифінгу в ОДА, - передає ІА ВолиньPost.