У Лисичанську планують побудувати содовий завод
Економіка

У Лисичанську планують побудувати содовий завод

11 вересня 2015, 16:05
0
2
Сподобалось?
2

Сьогодні заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко зустрівся з представниками Державного науково-дослідницького і проектного інституту основної хімії «Ніохім». За дорученням Кабінету Міністрів України представники інституту приїхали розглянути та вивчити питання, пов’язані із виробництвом соди на території Луганської області, а саме в Лисичанську, інформують у прес-службі Луганської військово-цивільної адміністрації.

«Ми приїхали, щоб подивитися наскільки вигідно вкладати нашій державі кошти у відродження виробництва соди на Луганщині. У Лисичанську було дуже велике підприємство з виробництва соди. Ми би хотіли поїхати і на місці побачити, що нам краще робити – будувати поряд нове, чи відроджувати старі потужності», – сказала директор інституту Ірина Довгалюк.
«В Україні практично відсутні підприємства з виробництва соди, тому будівництво подібного об’єкту важливе для всієї країни. Зі свого боку ми пропонуємо побудувати не тільки завод, а й індустріальний парк. Тобто ще низку підприємств, заводів, що будуть пов’язані циклом виробництва», – відзначив Юрій Клименко.

Основним виробником соди в Україні було підприємство «Кримсода», яке знаходиться у місті Красноперекопську на окупованій території Кримського півострова. Тепер же в Україні відчувається дефіцит даної продукції. Певний час на українському ринку навіть домінувала російська сода.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися