Волинський посадовець «приховав»  87 тисяч, які отримав за прогул
З перших уст

Волинський посадовець «приховав» 87 тисяч, які отримав за прогул

12 серпня 2019, 15:14
0
0
Сподобалось?
0

Посадовця Фіскальної служби України Сергія Водько судили за правопорушення зв'язане з корупцією.

Втім покарання йому вдалось уникнути, бо розгляд справи тривав довше трьох місяців (саме стільки відводиться на покарання за адміністративні правопорушення), - пише Перший.

Про це йдеться у постанові Луцького міськрайонного суду від 26 липня цього року. Згідно з інформацією офіційного порталу «Судова влада України», у цьому рішенні йдеться саме про Сергія Водька.

Заступника начальника відділу оперативного забезпечення територіальних органів державної фіскальної служби північних регіонів України Головного управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України Сергія Водька визнали винним у тому, що він не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані.

Зокрема про те, що у липні 2017 року отримав 87 тисяч гривень грошового забезпечення за час вимушеного прогулу. Тоді він працював у департаменті внутрішньої безпеки Нацполіції.

Суд вирішив, що Водько винний у своєнні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-6 КУпАП (неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані). Це порушення має ознаки корупційного.

Покарання посадовцю не присудили, бо минули три місяці, протягом яких це дозволяє зробити Кодекс України про адміністративні правопорушення.

Довідково. У лютому 2016 року Сергій Водько був звільнений з посади начальника управління внутрішньої безпеки у ГУНП Волинській області на підставі висновку атестаційної комісії. У Національній поліції пояснили: Атестаційна комісія вирішила, що він не відповідає займаній посаді і повинен бути звільнений зі служби в поліції. До слова, за результатами тестування на загальні здібності та навички та на знання законодавчої бази Водько набрав 23 бали з 60 та 38 - з 60 відповідно. У листопаді 2017 року Водько поновився через Рівненський окружний адміністративний суд


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися