В Україні батьків штрафуватимуть за шкільні прогули їхніх дітей
З перших уст

В Україні батьків штрафуватимуть за шкільні прогули їхніх дітей

17 жовтня 2019, 16:19
791
0
0
Сподобалось?
0

Кабінет міністрів України підготував постанову, яка посилює відповідальність батьків за систематичні пропуски шкільних занять їхніми дітьми.

У документі сказано, що за відсутності учнів, які не досягли повноліття, на уроках протягом 10 робочих днів поспіль з невідомих причин або без поважних причин, навчальний заклад невідкладно зобов’язаний надати інформацію службі у справах дітей, а ті в разі необхідності – повідомити поліцію.

Якщо дитина систематично пропускає заняття без поважної причини, а навчальний заклад не має інформації про те, де вона перебуває, то за законом батьків можна притягнути до адміністративної відповідальності.  Такі справи розглядатиме суд. При першому порушенні виноситимуть попередження або накладатимуть штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень. Повторне порушення потягне за собою штраф від 1700 до 5100 гривень.

Поважною причиною відсутності дитини в школі може бути хвороба, відпочинок з батьками або інші сімейні обставини. Один із батьків зобов’язаний повідомити шкільну установу про те, що дитина буде відсутня, і надати письмову заяву.

Якщо дитина не відвідувала уроки через хворобу і зверталася до лікаря, то доказом поважної причини може стати медична довідка. Якщо її немає, потрібна заява від батька або матері про те, що у відповідний період дитина перебувала вдома під їхнім наглядом.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися