Оздоровча сила Фалунь Дафа*
З перших уст

Оздоровча сила Фалунь Дафа*

4 лютого, 14:32
0
3
Сподобалось?
3

Тоді як повсякденне життя наповнене стресами, багато хто шукає альтернативні можливості бути здоровим і щасливим. І все більше людей в усьому світі, зокрема й в Україні, звертаються до східних практик.

Здоров’я душі та тіла
Однією з найпоширеніших систем самовдосконалення душі та тіла в усьому світі стало вчення Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун). В його основі лежить виконання п'яти комплексів плавних енергетичних вправ, але головне – поліпшення свого характеру згідно з принципами чесності, доброти і терпіння. Сьогодні за методиками Фалунь Дафа займаються мільйони людей в усьому світі незалежно від віку, соціального статусу й віросповідання. Ця практика всюди поширюється безоплатно. В Україні нею займається кілька сотень людей у різних містах.
Засновник Фалунь Дафа, Майстер Лі Хунчжи, і його метод дістали близько 4000 нагород. Вчення викладене в книгах «Чжуань Фалунь» і «Фалуньгун». Ці та інші роботи Майстра Лі Хунчжі перекладено на 38 мов. Книги, аудіо- та відеозаписи дев'яти лекцій Майстра Лі, а також відеонавчання вправам і музика до них ― у вільному доступі на сайті: falundafa.org

Лариса, 70 років, Дніпро
«Раніше у мене була вада серця. Лікарі казали, що потрібна операція. Коли прочитала книгу Фалунь Дафа «Чжуань Фалунь», зрозуміла, що в усьому є причинно-наслідковий зв’язок, що думки і вчинки людини визначають її майбутнє. Раніше я завжди звертала увагу на недоліки інших, хотілося переробити інших людей. Тепер я почала помічати свої недосконалості й виправляти їх. Таку роботу над собою я проробляю щодня: вдома, в офісі, в транспорті – де б я не була. За 16 років занять за Фалунь Дафа вада серця у мене зникла, тиск нормалізувався. Таблеток давно не приймаю – вони мені просто не потрібні. Якщо нічого не болить, навіщо звертатися до лікаря? Щодня виконую вправи, але головне, намагаюся стати добрішою, терпимішою до людей. Завдяки практиці Фалунь Дафа моя зона комфорту збільшилася, адже я стала здоровою, і мені все частіше вдається керувати своїми почуттями та емоціями».

Олександр, менеджер із продажу, 40 років, Конотоп
«На роботі мені щодня доводиться спілкуватися з великою кількістю людей, тому в кінці робочого дня часто виникав стан, коли мозок «закипає». Щоб його усунути, я вдавався до алкоголю, і це вже стало звичкою. Почавши вдосконалюватися за Фалунь Дафа, ясніше усвідомив, що така звичка не доведе до добра, і замінив «допомогу» алкоголю на медитацію. Паралельно з цим переглянув своє ставлення до ситуацій, які формують цей неприємний стан, і почав вчитися дивитися на них під іншим кутом зору. Зник головний біль, і життя стало спокійнішим».

Попри значний позитивний ефект Фалуньгун, 20 років тому китайська влада почала жорстоко переслідувати практикувальників. Ініціював репресії тогочасний генсек КПК Цзян Цземінь. Він угледів у зростаючій популярності цього вчення загрозу для свого авторитарного правління; оскільки, згідно з даними соцопитування, 1998 року чисельність послідовників Фалуньгун значно перевищувала кількість членів компартії. Людей почали запроторювати до в'язниць та піддавати тортурам. Проти них було розпочато масштабну інформаційну кампанію. Ці репресії в КНР тривають і досі. Переслідування Фалуньгун уже засудили уряди багатьох країн.

Більше інформації: http://fofg.in.ua, (0673842527)


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися