Реєстрація в букмекерській конторі Парі Матч
З перших уст

Реєстрація в букмекерській конторі Парі Матч

4 березня 2021, 09:36
0
0
Сподобалось?
0

Численні переваги має реєстрація на Парі Матч нового клієнта букмекерської контори. Йому відкривається доступ до повного функціонала ігрової платформи, живих ігор з реальними дилерами, відео трансляцій спортивних подій, великим коефіцієнтам, статистичним даним та ін. Створивши особистий кабінет беттор має можливість миттєво виводити виграші з мінімальною комісією одним із доступних способів. Компанія пропонує гравцю самостійно обрати метод реєстрації — офіційний сайт, мобільний додаток або мобільна версія сайту. Детальніше про них і поговоримо.

Інструкція реєстрації особистого профілю на Парі Матч через сайт

Відкрити акаунт користувача можна на старій або новій версії ігрової платформи. Алгоритм дій буде однаковим. Перед його проходженням створіть складний пароль для входу в кабінет. В ньому має бути принаймні одна велика буква, цифри та прописні літери. Далі пройдіть наступні етапи реєстрації кабінету:

 1. У браузері відкрийте офіційний сайт букмекерської контори Парі Матч.
 2. Справа на сторінці знайдіть велику жовту кнопку «Реєстрація», натисніть.
 3. Вкажіть у новому вікні валюту для поповнення клієнтського балансу.
 4. Виберіть спосіб створення акаунту – e-mail або номер телефону. Якщо реєстрація Parimatch відбувається на старій ігровій платформі https://art-insight.com.ua/parimatch-stara-versiya.html, тоді створення профілю буде можливим лише за номером телефону. Щоб задіяти електрону скриньку, натисніть на кнопку «Нова версія» на головній сторінці сайту.
 5. Вкажіть телефон або e-mail у полі нижче.
 6. Наберіть заздалегідь придуманий пароль. Він буде надалі використовуватися для входу в акаунт (секретний код не можна загубити).
 7. Натисніть велику кнопку «Зареєструватися».

Далі на вказаний e-mail чи номер телефону прийде перевірочний лист чи код SMS-повідомленням. В першому випадку користувачеві потрібно перейти за посиланням у листі, в другому — ввести дані в поле на сайті. Як тільки перевірка контактних даних буде завершена, вхід у особистий кабінет стане доступним. Але щоб стати повновладним клієнтом букмекера Парі Матч, треба пройти верифікацію гравця. Без цієї процедури поповнювати депозитний рахунок (значіть, робити ставки на спортивні події) та виводити виграші неможливо.

Ідентифікація гравця на сайті букмекера

Верифікація після реєстрації на Парі Матч потрібна, щоб захистити клієнта контори. Зробити грошові перекази безпечними. Процедура ідентифікації складається з декількох етапів:

 1. Активувати особистий кабінет. Після підтвердження контактних даних реєстраційна анкета оновиться. Гравцю буде запропоновано внести анкетні дані: ПІБ, дата народження, додаткові контактні відомості.
 2. Відправити фотографії гравця з паспортом (іншим документом, який підтверджує особистість) до служби підтримки.
 3. Зробити фото банківської карти з якої та на яку будуть перераховуватися кошти.

Процедура ідентифікаціє триватиме від 1 до 7 діб. Строки залежать від зайнятості представників служби підтримки, наявності помилок в поданих відомостях. Тому, щоб уникнути ускладнень, перед відправкою даних перевіряйте помилки. Як тільки верифікація завершиться, можна робити ставки та поповнювати баланс.

Реєстрація через мобільний додаток

За алгоритмом дій реєстрація Parimatch через софт для телефонів буде однаковим з вище приведеним. Але спочатку програмний продукт треба завантажити на карту пам’яті. Зробити це можна так:

 1. Відкрийте на телефоні сайт букмекера.
 2. У верхньому меню сторінки знайдіть та натисніть на розділ «Mobile».
 3. Виберіть потрібну версію софта за операційною системою.
 4. Натисніть кнопку «завантажити».
 5. Натисніть на файл та вкажіть встановити. На цьому етапі потрібно буде дозволити встановлення софту з неперевірених джерел, інакше інсталяція не відбудеться.
 6. Відкрийте додаток та натисніть «Реєстрація».

Якщо гравець вже реєструвався на офіційному сайту букмекера Парі Матч або створив особистий кабінет через мобільну версію ігрової платформи, то повторну процедуру проходити не потрібно. Секретна зв’язка Логін-Пароль зареєстрована одного разу спрацює і в додатку, і на сайті.

Що робити, коли пароль не спрацьовує?

Щоб захистити своїх клієнтів букмекер пропонує відновлювати доступ до профілю через службу підтримки гравців. Заповітна кнопка «Забули пароль» у вікні входу автоматично відправляє запит до техвідділу. Після її натискання з’являється додаткова форма, де букмекер пропонує вказати спосіб ідентифікації клієнта — e-mail, телефон чи номер рахунку. Запит оброблюється від 5 хвилин до 1-3 діб. Все залежить від завантаження техвідділу. Після його розгляду на вказаний телефон (SMS), електрону скриньку (лист) надходять нові секретні дані. Процедура відновлення доступу досить складна, тому гравцям букмекер радить не губити та надійно зберігати секретну зв’язку для входу.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися