Переваги і недоліки Parimatch
З перших уст

Переваги і недоліки Parimatch

13 липня 2021, 15:10
0
0
Сподобалось?
0

Букмекерська контора Парі Матч налічує більш 15 мільйонів лояльних користувачів, більшість з яких – це клієнти з нашої країни. З недавнього часу компанія працює за офіційною ліцензією, виданою владою країни. Також варто відмітити, що Parimatch Україна стала першою БК, яка отримала ліцензію. Цей факт лише додає авторитету конторі, яка з без того залишалася лідером ринку.

Функціонал сайту Парі Матч Україна користувачам інтуїтивно зрозумілий, а усі основні розділи відкриваються перед гравцем вже після переходу на головну сторінку БК. Раніше клієнти мали можливість робити ставки на старій версії офіційного сайту, яка функціонувала ще з 2010 року, але з недавнього часу бетторам доступна лише нова версія. Там збережені усі опції, але ось відгук між сторінками дещо довший, і може сягати п’яти секунд. Також проблемою для нових користувачів може стати навігація, в якій не так просто розібратися. В іншому сайт БК відмінно пропрацьований.

Сильні сторони букмекерської контори Парі Матч

Робити ставки на БК Паріматч клієнтам абсолютно просто. Для цього необхідно пройти процедуру реєстрації і внести перший грошовий депозит, мінімальна сума якого залежить від способу поповнення.

Букмекерська контора залишається безперечним лідером на українському ринку. В першу чергу, це відбувається тому, що лояльні клієнти не бачать причин переходити грати в інші БК, а нових користувачів притягають переваги, які надає компанія. До них можна віднести:

  • Широкий розпис і глибока лінія ключових спортивних дисциплін;
  • Якісний додаток і мобільна версія;
  • Швидка і якісна робота служби підтримки;
  • Швидке поповнення на ігровий аккаунт і виведення грошей на особовий рахунок;
  • Наявність функції кешаут;
  • Наявність прямих трансляцій багатьох спортивних подій.

Очевидних слабких сторін у букмекерської контори не виявлено. Судячи з відгуків гравців, основні скарги надходять на швидкість роботи офіційного сайту. Деякі беттори відзначають, що букмекер може скорочувати ліміти для гравців, котрі виграли великі суми.

Лінія Live у БК Паріматч

Для гравців, які люблять робити ставки онлайн в режимі Лайв, компанія розробила свій розділ. Проте, ставки в режимі Live дещо поступаються розписам в Прематч. Тут клієнтові пропонується максимум 100–150 ринків на ключові спортивні події.

Паріматч не має розділу Мультилайв, який дозволяє окремо стежити за тими подіями, що цікавлять користувача. Натомість є прямі трансляції, кількість яких також обмежена. Онлайн-ставки обробляються швидко, а уся необхідна інформація відображається в особистому кабінеті беттора.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися