Як підтримати зір у домашніх умовах
З перших уст

Як підтримати зір у домашніх умовах

25 серпня 2021, 15:28
0
0
Сподобалось?
0

Внаслідок роботи за комп’ютером і «відпочинку» біля телевізора, наші очі перебувають у постійному напруженні. Носіння контактних лінз провокує розвиток синдрому сухого ока.

Сьогодні поширені очні офісний і моніторний синдроми, а також потрібно враховувати і підвищені зорові та розумові навантаження у школярів і студентів.

Все це поступово призводить до зниження зору.

І в якийсь момент виявляється, що ми вже насилу розрізняємо номер маршрутки, яка підʼїжджає, ціну товару, що цікавить на вітрині магазину, не впізнаємо знайомого, який проходить повз.

Що ж робити, щоб уникнути такого розвитку подій?

Помірні фізичні навантаження, зарядка для очей, а також правильна організація робочого часу з обов'язковою 10-хвилинною перервою - все це буде сприяти зменшенню зорового навантаження.

Однак в першу чергу для нормальної роботи зорового аналізатора необхідні поживні речовини.

Раціональне харчування включає в себе щоденний прийом необхідних вітамінів, мікроелементів та інших біологічно активних речовин, важливих для підтримки зору. Але, на жаль, не завжди це виходить.

Американська компанія Хелсівей Продакшен, Інк розробила спеціальний комплекс для підтримки і поліпшення зору - ОКО-ХЕЛС.

До його складу входять 14 важливих компонентів, дія яких спрямована на освіту оптимальних умов функціонування органів зору: комплекс вітамінів (А, Е, С, бета-каротин), лікарські трави (чорниця і очанка лікарська), антиоксиданти і каротиноїди (лютеїн, зеаксантин, лікопен, цистеїн, кверцетин, ліпоєва кислота), амінокислоти (L - таурин, L - гліцин).

Завдяки особливому складу з оптимальним співвідношенням вітамінів, амінокислот, антиоксидантів, екстрактів лікарських рослин, ОКО-ХЕЛС відмінно підходить для природного захисту і підтримки всіх функцій органу зору:

при синдромі зорового стомлення (симптом «втоми» очей) - в результаті тривалого читання, роботи з ПК, носіння контактних лінз, тривалого автоводіння, впливу яскравого і сонячного світла;

при вікових змінах у сітківці ока;

після офтальмологічних операцій для прискорення одужання;

при гіпо- і авітамінозах, в тому числі тих, які супроводжуються підвищеною стомлюваністю очей і порушеннями зору.

ЗАПИТУЙТЕ  В АПТЕКАХ ВАШОГО МІСТА

АБО ЗА ТЕЛ.:  (044) 520-25-22,  (067)-710-08-37, (099) 203-56-53

Офіційний представник компанії Healthyway Production, Inc (США) в Україні - ПП «Хелсівей», м.Київ, тел. (044) 592-15-29 www.healthyway.com.ua


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися