Офіційно: дозволи на переміщення чоловіків по країні не потрібні
З перших уст

Офіційно: дозволи на переміщення чоловіків по країні не потрібні

6 липня 2022, 17:01
0
0
Сподобалось?
0

Сьогодні відбулося засідання Ставки верховного головнокомандувача Збройних сил України. На ньому, серед іншого, розглядалося питання, яке набуло широкого суспільного резонансу, – про Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час.

Як заявив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, документ від самого початку стосувався винятково внутрішньої роботи тер центрів комплектування та соцпідтримки військовослужбовців і не створював зобов’язань, обмежень прав і свобод громадян України. Попри це, його поява в мережі спричинила численні маніпуляції, різночитання і навіть незаконні дії із перешкоджання переміщенню громадян, що стало підставою для дискредитації Збройних сил України та військово-політичного керівництва держави.

Начальник Генштабу ЗСУ задля недопущення подальших маніпуляцій довкола цього питання прийняв рішення про скасування дії порядку з відправленням на доопрацювання. Оновлений документ розроблять на основі змін до законів України та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення громадян в умовах воєнного стану. Наявна законодавча база не враховує реалій сьогодення та не забезпечує ефективних мобілізаційних механізмів.

«Як Головнокомандувач Збройних Сил і громадянин України закликаю українців до виконання свого конституційного обов’язку із захисту держави», – зазначив генерал Валерій Залужний.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися