Гральний бізнес в Україні: особливості організації
З перших уст

Гральний бізнес в Україні: особливості організації

26 квітня, 16:05
0
0
Сподобалось?
0


Можливість легально заробляти, відкривши онлайн/офлайн казино у нашій країні з'явилася лише 3 роки тому. З того часу гральний бізнес України, про який йдеться і в новині https://censor.net/ua/news/3406191/stalo_vidomo_yaka_kompaniya_zaplatyla_polovynu_vsih_podatkiv_z_gralnogo_biznesu_za_2022_rik, встиг перетворитися на індустрію з мільярдним оборотом, але не всі чітко розуміють, наскільки складно розвиватися у сфері азартних розваг.

Головне, що потрібне для ведення діяльності в гемблінг-індустрії

За даними на  кінець минулого року, в Україні гральний бізнес представлений 47 компаніями, але аж ніяк не всі справді успішні. Когось підкосило повномасштабне вторгнення росії, але багато хто перестав працювати або не отримує очікуваний прибуток через помилки в організації своєї діяльності.

Ось характерні відмінності PIN-UP Україна та інших успішних брендів у сфері азартних розваг:

  • своєчасне перерахування податків без спроб незаконної мінімізації суми відрахувань;
  • отримання дозвільного документа та сплата ліцензійного збору;
  • відмова від надання послуг громадянам віком до 21 року;
  • вжиття заходів щодо профілактики ігроманії;
  • ведення та подання звітності до податкової служби без затримок;
  • сучасне програмне забезпечення;
  • інвестування у розвиток технологій та покращення обслуговування;
  • високий рівень безпеки.

Законодавчі вимоги досить жорсткі, особливо в порівнянні з тим періодом, коли гемблінг-індустрія не була легалізована, але виконати їх цілком реально. Для цього знадобиться насамперед зацікавленість та воля керівництва, професійний персонал та підтримка хороших юристів, якісна цифрова продукція та готовність виконувати фінансові зобов'язання перед державою.

Відносини з конкурентами

Як і в будь-якій іншій галузі, в гемблінг-індустрії кожен прагне забезпечити собі максимальне охоплення цільової аудиторії, адже від кількості клієнтів залежить прибуток. Але методи просування організації вибирають різні.

Наприклад, PIN-UP податки сплачує відповідно до встановлених вимог, активно займається благодійністю та вкладає ресурси у технічну модернізацію. А хтось вважає за краще проплачувати публікації з неперевіреними даними про конкурентів, щоб спровокувати відтік гравців та викликати сумніви у законності їхньої роботи.

Шлях чесної конкуренції потребує значних зусиль, адже доводиться постійно спростовувати звинувачення та справами доводити свій відповідальний підхід до роботи. Але натомість у довгостроковій перспективі це дозволяє сформувати значну клієнтську базу, встановити з користувачами довірчі відносини та забезпечити стабільний дохід, який не зможуть похитнути зовнішні чинники. Навіть у війну PIN UP утримує лідируючі позиції на ринку та перераховує до державного бюджету мільйони гривень – і це все завдяки дотриманню правових норм, пошуку талановитих співробітників та підвищення якості обслуговування.

Що стосується шанувальників «чорних» методів, то на короткий проміжок часу вони можуть залучити клієнтів, але поступово ті підуть до більш надійного партнера. Крім того, ті бренди, які повідомляють про санкції щодо конкурентів, зазвичай, самі причетні до сумнівних схем, тому рано чи пізно опиняються під пильною увагою правоохоронних органів.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися