«Волиньбаскет-WOG» зазнав розгрому від неосновного складу чемпіона

8 листопада 2015, 14:38
0
0
0

Надзвичайно непросте випробування чекало на гравців луцького баскетбольного клубу у четвертому турі Суперліги Фаворит Спорт. «Волиньбаскет-WOG» у Южному зустрівся з діючим чемпіоном України «Хіміком». Южненська команда лідирує у нинішньому сезоні й успішно бореться у Кубку Європи ФІБА. Наступний матч у «Хіміка» на євроарені уже 10 листопада. Тож на гру з лучанами головний тренер южненців Олег Юшкін виставив молодь, давши відпочити лідерам. Проте рівень майстерності молоді «Хіміка» виявився значно вищим за кваліфікацію основи БК «Волиньбаскет-WOG». У перших трьох чвертях господарі майданчика буквально знищили гостей. Рахунок був непристойним – 69:29. І лише в останній 10-хвилинці лучани дещо врятували своє обличчя. Матч завершився з рахунком 93:52 (27:10, 20:9, 22:10, 24:23) на користь «Хіміка».