Є перша перемога — «Волиньбаскет-WOG» на виїзді здолав МБК «Миколаїв»

6 грудня 2015, 23:00
0
0
0

Волинські уболівальники баскетболу нарешті дочекалися першої перемоги своєї улюбленої команди у суперлізі. «Волиньбаскет-WOG» на виїзді вигриз перемогу у міцного середнячка українського чемпіонату МБК «Миколаїв».

Результату луцька команда досягла завдяки немалій кількості влучних триочкових кидків. «Волиньбаскет-WOG» зі старту спробував піти у відрив – 5:0. Але господарі поля, яким довелося грати без свого головного центрового Цикалюкка, зібралися, і перша чверть закінчилася внічию 17:17. У другій миколаївці були більш наполегливими, тому змогли піти на велику перерву з невеличкою перевагою – 43:39.

Усе з ніг на голову перевернула третя 10-хвилинка. Її героєм, та в принципі, і героєм усього матчу став лучанин Полюляк. Він забомбив кошик суперника «трюльниками». Третя чверть була повністю за «Волиньбаскет-WOG» - 10:19. На вирішальний відрізок тепер уже лучани виходили з переваго у 5 очок і змогли її втримати. У підсумку «Волиньбаскет-WOG» здобув перемогу 76:71. Найрезультативнішим гравцем поєдинку став Полюляк. У нього 26 очок і 13 підбирань.