«Волиньбаскет-WOG» здобув другу поспіль перемогу

10 грудня 2015, 11:26
0
0
0

Дебютант української баскетбольної суперліги луцький «Волиньбаскет-WOG», схоже, почав потроху знаходити свою гру. У черговому турі чемпіонату волинські баскетболісти на домашньому майданчику приймали сусіда по турнірній таблиці – столичний «Інфіз». Поєдинок був непростим, проте проявлений лучанами характер приніс другу перемогу у сезоні.

Все ніби непогано почало складатися зі стартових хвилин. Лучани краще реалізовували свої кидки і завершили першу чверть з шестиочковим відривом від суперника – 20:14. Проте дві наступні чверті були просто провальними для «Волиньбаскет-WOG». Усі намагання тренера лучан достукатися до своїх підопічних результату не давали. На велику перерву уже «Інфіз» ішов у статусі лідера, виграючи 35:32. Після третьої чверті відрив киян став уже загрозливим. Лучани поступалися 49:57. Та все з ніг на голову поставила завершальна 10-хвилинка. Менш, ніж за 5 хвилин, «Волиньбаскет-WOG» не тільки відігрався, а вже й був попереду на 5 пунктів. Загалом остання чверть стала найрезультативнішою у матчі. Лучани закинули 27 очок, а гості набрали всього 15. У підсумку «Волиньбаскет-WOG» записав у свій актив вольову перемогу – 76:72. Вона дозволила «лицарям» наздогнати свого суперника у турнірній таблиці за кількістю перемог. Далі буде. У лучан тепер є реальний шанс на потрапляння у плей-офф.