15 квітня 2016, 12:43
0
0
0

Донеччани легко подолали чвертьфінальний бар’єр у вигляді португальської «Браги». Матч у Львові став святковим для капітана «гірників» Даріо Срни. Він 486-й раз вийшов на поле у формі «Шахтаря», ставши абсолютним рекордсменом за кількістю зіграних матчів за донецький клуб.

«Шахтар» – «Брага» – 4:0

Голи: 1:0 – Срна (25 – з пенальті), 2:0 – Рікарду Феррейра (43 – автогол ), 3:0 – Коваленко (50), 4:0 – Рікарду Феррейра (73 – автогол).

«Шахтар»: 30. П'ятов, 5. Кучер, 6. Степаненко, 11. Марлос (22. Едуардо, 78), 17. Малишев, 18. Ордець, 19. Феррейра, 28. Тайсон (9. Дентіньо, 78), 31. Ісмаїлі, 33. Срна, 74. Коваленко (10. Бернард, 85).

«Брага»: 92. Матеус, 5. Болі (6. Пінту, 78), 7. Едуарду (19. Стоількович, 57), 8. Луїс Карлос (63. Мауро, 78), 16. Джаван, 18. Рафа Сілва, 20. Хассан, 24. Рікарду Феррейра, 27. Жозуе, 35. Вукчевич, 87. Гойяно.

Початок матчу-відповіді, який приймав Львів, був схожим на першу гру. Агресивніше виглядали португальці. Суддівська бригада кілька разів проявила лояльність, коли гравці «Шахтаря» у своєму штрафному майданчику не надто обережно відбирала м’яч в гравців «Браги». Переломним у грі став перший. Найактивніший гравець матчу Коваленко вийшов на побачення з Матеусом, і голкіпер португальців зіграв у ноги українця. Законний 11-метровий довірили пробити рекордсмену. Срна не схибив, і зробив подарунок собі та уболівальникам. В подальшому ініціатива була у ногах донецьких футболістів. На вістрі атак шахтаря постійно опинявся Факундо Феррейра. Одного разу він поцілив у стійку воріт, а під завісу тайму у боротьбі з однофамільцем Рікарду Феррейрою змусив останнього зрізати м’яч у власні ворота. Цей же трюк два Феррейри повторили вже у другому таймі, захисник «Браги» оформив «дубль» з автоголів, довівши перевагу «Шахтаря» до 4:0. А перед тим заслужено за донеччан відзначився Коваленко.

Також до півфіналу Ліги Європи пробилися англійський «Ліверпуль», іспанські «Севілья» та «Вільяреал».