Швейцарію можна вважати першим учасником 1/8 фіналу Євро

Румунія – Швейцарія – 1:1

Голи: 1:0 – Станку (18 – з пенальті), 1:1 – Мехмеді (56).

Румунія: 12. Тетерушану, 3. Рац (16. Філіп, 61), 6. Кірікеш, 7. Кіпчу, 8. Пінтілій (5. Хобан, 46), 11. Торже, 13. Кешеру, 18. Препеліце, 19. Станку (14. Андоне, 84), 21. Грігоре, 22. Сепунару.

Швейцарія: 1. Зоммер, 2. Ліхштайнер, 9. Сеферович (7. Емболо, 63), 10. Г. Джака, 11. Бехрамі, 13. Родрігес, 15. Джемайлі (6. Ланг, 83), 18. Мехмеді, 20. Джуру, 22. Шер, 23. Шакірі (17. Тарашай, 90).

Після цього матчу збірна Румунії може радіти з того, що у швейцарців забракло лідера в атаці, який би зміг вирішити долю епізоду. Практично вся гра велася поблизу воріт Тетерушану, але, як інколи буває у футболі, першими забили саме румуни. Вони вдруге за чемпіонат отримали право на 11-метровий (поки що інші команди пенальті не пробивали), і Богдан станку вдруге не схибив. Хоча в атаці Швейцарія і надалі не знижувала активності, на те, щоб відігратися, Шакірі і компанія витратили майже 40 хвилин. Зрештою під час розіграшу стандарту Мехмеді потужним ударом зльоту увігнав м’яч у сітку воріт. Не дуже вдало тут зіграв Тетерушану. Весь час, що лишався, швейцарці витратили на таки. Румуни, до того ж, втомилися, й останні 15-20 хвилин уже грали виключно у своєму штрафному майданчику. Швейцарці не рідко вдиралися у карний, але що далі робити з м’ячем не знали.

Нічия практично гарантує швейцарцям вихід з групи «А» якщо не з другого, то з третього місця.