0
0
0

Угорщина – Бельгія – 0:4

Голи: 0:1 – Алдервейрелд (10), 0:2 – Батушаї (78), 0:3 – Азар (80), 0:4 – Карраско (90+1)

Угорщина: 1. Кірай, 2. Лонг, 4. Кадар, 7. Джуджак, 8. Нодь, 9. Солої, 10. Геро (6. Елек, 46), 14. Ловренчич, 16. Пінтер (17. Ніколич, 75), 20. Гузмич, 23. Юхас.

Бельгія: 1. Куртуа, 2. Алдервейрелд, 3. Вермален, 4. Наїнгголан, 5. Вертонген, 6. Вітсель, 7. де Брюйне, 9. Р. Лукаку (22. Батшуаї, 76), 10. Азар (8. Феллайні, 81), 14. Мертенс (11. Карраско, 70), 16. Меньє.

Після поразки у першому турі групового етапу від збірної Італії з рахунком 0:2 багато хто встиг поховати збірну Бельгії, мовляв тренер Марк Вільмотс не зміг із гравців-зірок створити колектив. Проте бельгійці з кожним матчем набирають хід. Цього разу вони розправилися з головною сенсацією групового етапу – командою Угорщини. Нині бельгійці знову повертаються до коли фаворитів Євро-2016.

Звичайно, здолати угорців «дияволам» допоміг швидкий гол. Взяттю воріт передувало ще кілька моментів, але ветеран угорської збірної голкіпер Кірай як завжди був на висоті. Взагалі, завдяки йому інтрига у матчі протрималася досить довго, бо моментів у Бельгії було багато. Наприкінці першого тайму та на початку другого угорці навіть мали шанси відігратися. Особливо небезпечним був удар Джуджака, який потягнув Курута. Слизький рахунок давав надію угорцям на порятунок, тож вони йшли вперед великими силами, натомість дозволяючи супернику зіграти в улюблений футбол на контратаках. І бельгійцям вистачило 13 хвилин, щоб довести справу до розгрому. Захист угорської збірної тріщав по швах, а у ворота Кірая влетіло ще три голи.