Перевірте купон в Мостбет
Спорт

Перевірте купон в Мостбет

5 червня 2021, 10:23
0
0
Сподобалось?
0

Кожен гравець букмекерської контори Мостбет може перевірити ставку в своєму ігровому купоні. Якщо ви тільки починаєте грати, то ми розповімо вам, що таке купон, а також поговоримо про те, де шукати інформацію про всі ваші ставки.

Що таке купон у букмекера?

Зіграти у букмекерській конторі Мостбет можна у пункті прийому ставок, на зручному сайті або у додатках. У будь-якому випадку, ви завжди можете перевірити тариф за номером купона або знайти його в своїй історії.  Що таке купон? Граючи у пункті прийому ставок, ви отримуєте квитанцію на руки. У ній буде вказано час ставок, подію, суму ставки, коефіцієнт, а також розмір потенційного виграшу. Після закінчення заходу потрібно показати касиру купон, і він видасть гроші. Якщо у вас немає можливості прийти у пункт прийому ставок, то ви можете перевірити купон ставки Мостбет за номером, вказаним в квитанції. Граючи он-лайн , квитанції на руки ви не отримаєте. Не переживайте, усі ваші ставки збережеться в особистому кабінеті, й ви у будь-який момент зможете їх перевірити.

А ще під купоном мають на увазі кошик. Тобто, ви вибрали події, клікнули на потрібний коефіцієнт, а ваші вибори відобразилися на сайті справа – в ігровому купоні. Далі ви вказуєте суму ставки, тип і підтверджуєте дію. Всі вибори будуть перенесені в історію.

Як перевірити ставку у Мостбет

Перевірка купона на офіційному сайті Мостбет не викликає труднощів. Якщо ви граєте з персонального комп’ютера, виконайте наступній дії:

  • зайдіть на сайт і введіть дані для авторизації;
  • натисніть на свій нік зправа зверху або на поточний баланс;
  • ви потрапите у свій особистий кабінет;
  • знайдіть розділ «Історія»;
  • тепер натисніть на «Розраховані ставки»;
  • тут ви знайдете інформацію про свої поточні парі.

Перевірити купон і всі ставки можна з додатка для персонального комп’ютера. У шапці додатка ви відразу побачите розділ «Історія». До речі, зручно сортувати усі парі з допомогою календаря, який ви знайдете зліва.

Якщо ви любите грати з додатка, то також шукайте в особистому кабінеті вкладку «Історія», а далі - підменю «У грі».

Як ми бачимо, все дуже просто. Ви завжди знайдете інформацію про свої вибори.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися