Українці на Олімпіаді українці завоювали за один день одразу чотири медалі

4 серпня 2021, 18:17
0
0
0

Сьогодні на Олімпіаді у Токіо був найбільш вдалий день для нашої команди – він приніс аж чотири медалі. Особливо порадували українські борці. Парад приємних новин відкрив Парвіз Насібов, котрий у греко-римській боротьбі у ваговій категорії до 67 кілограмів виборов «срібло». Не минуло й пів години, як у цьому ж виді спорту відбувся фінал у ваговій категорії до 87 кілограмів українець Жан Беленюк став олімпійським чемпіоном, здолавши сильного угорця Віктора Лерінца.

У жінок у змаганнях з вільної у ваговій категорії до 62 кілограмів Ірина Коляденко здобула «бронзу».

В артистичному плаванні дует українок Марти Фєдіної та Анастасії Савчук теж завоював бронзові медалі.

Могла «скарбничка» збірної України поповнитися й ще однією нагородою. У метанні молота 20-річному українцю Михайлу Кохану зовсім трохи не вистачило, аби потрапити на п’єдестал. Він посів четверте місце.

Тепер в активі українців 1 золота медаль, 2 срібні і 8 бронзових та 37 місце у загальнокомандному заліку.