«Шахтар» стартував у Лізі Чемпіонів з нічиєї в Іспанії

18 вересня 2014, 05:25
1
0
0

Донецький «Шахтар» нині як загадка. Ніхто не зможе дати прогноз на що здатна ця нашвидкуруч перекроєна за рахунок «Металіста» команда. Тим більше у Лізі Чемпіонів. Стартовий матч гупового турніру на виїзді з «Атлетіком» з Більбао показав, що справи у гірників не такі вже й погані. Але і працювати ще є над чим.

«Атлетік» - «Шахтар» - 0:0

«Атлетік»: 1. Ірайсос, 4. Лапорт, 18. Гурпегі, 24. Баленсіага, 7. Беньят (14. Сусаєта, 64), 8. Ітурраспе, 10. де Маркос, 11. Ібай Гомес, 17. Ріко, 19. Муньяїн (23. Акече, 75), 20. Адуріс (22. Фернандес, 77).

«Шахтар»: 30. П'ятов, 5. Кучер, 33. Срна, 44. Ракицький, 66. Азеведо, 6. Степаненко, 17. Фернандо (8. Фред, 73), 20. Коста, 29. Тейшейра, 9. Адріано (21. Гладкий, 89), 28. Тайсон (11. Марлос, 80).

Матч пройшов за невеличкої переваги саме української команди. Іспанський клуб, який зараз має труднощі в національній першості, свідомо обрав на гру захисну тактику. Вона більш-менш давала результат у першому таймі. У другому «Шахтар» додав і створив кілька непоганих нагод забити. На 61-й хвилині арбітр матчу не призначив чистий 11-метровий у ворота господарів. Оборонець «Атлетіка» рукою заблокував удар Тейшейри. Донеччани трохи пізніше таки «запхали» голи, але з положення поза грою. Загалом у діях гравців «Шахтаря» було занадто багато браку у завершальній стадії атак та під час останнього пасу. Тож рахунок 0:0 у цій грі можна вважати цілком справедливим.

У іншому матчі групи «Н» португальський «Порту» познущався над білоруським БАТЕ - 6:0.