Україна

Українці розробили «еко-батарейки», що заряджаються за 5 секунд

9 липня 2015, 19:29
0
0
Сподобалось?
0

Поки світові вчені працюють над розробкою більш компактних, екологічно чистих та швидкоперезаряджуваних батарейок, українці створили цілком новітні джерела електроенергії для автономного живлення. Так наші винахідники розробили і отримали патент на автономне перезаряджувальне джерело струму постійної напруги. Воно працює на базі таких конденсаторів, в яких енергія збирається завдяки поляризації подвійного електричного шару на межах анода з електролітом та катода з електролітом.

Українська розробка, за попередньою інформацією, заряджається лише за 5-8 секунд (!) та має не менше 500 тисяч циклів перезарядки (в той час, як звичайна літій-іонна - лише близько 1 тисячі). Зникає також проблема їхньої утилізації: винахід зовсім не має у своєму складі токсичних речовин. Розробники продовжують працювати над винаходом – хочуть ще досягти того, щоб джерело струму не саморозряджалося за  час простоювання.

Винахід може використовуватись для живлення електронних пристроїв, які споживають мало енергії та швидко розряджаються, наприклад, в електричних годинниках, пультах, мишках та клавіатурах.

Джерело: ecotown.com.ua


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися