З  1 січня 2019 року Укрпошта не доставлятиме пенсії
Україна

З 1 січня 2019 року Укрпошта не доставлятиме пенсії

26 жовтня 2018, 16:24
0
0
Сподобалось?
0

З початку 2019 року Укрпошта не надаватиме таку послугу, як доставка пенсій.  Тариф на неї  залишається незмінним з 2004 року. Актуалізацію пенсійного тарифу не закладено й у проект держбюджету на 2019-й. Про це сказав в інтерв’ю «Урядовому кур’єру" генеральний  директор Укрпошти» Ігор Смілянський.

« Доставка пенсій — досить гостре питання, від якого залежить формат подальшої  роботи компанії. По суті, це питання, залишиться в Укрпошті 11,5 тисячі відділень чи 4,3 тисячі.

На сьогодні  45% українських пенсіонерів отримують пенсії через Укрпошту. Ми доставляємо тим, хто за станом здоров’я не може прийти у поштове чи банківське відділення, живе в сільській місцевості, де немає нічого, крім пошти.

Відділення Укрпошти  середньому  щомісяця зазнають збитків майже на 3 тисячі гривень. Одна з головних причин збитковості — доставка пенсій за тарифами, нижчими від собівартості. На кожній доставці втрачаємо 19 гривень.

Унікальна ситуація: більшість пошт світу отримують субсидії від держави на утримання неприбуткової мережі. Укрпошта ж не може не те що отримати субсидії, а покрити власні витрати.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися