У Луцьку багатодітній жінці присвоїли звання «Мати-героїня»
Україна

У Луцьку багатодітній жінці присвоїли звання «Мати-героїня»

22 серпня 2019, 16:57
424
0
0
Сподобалось?
0

Лучанці Тетяні Прудяк, яка народила та виховала вісьмох дітей присвоїли почесне звання «Мати-героїня».

Про це стало відомо під час засідання виконкому сьогодні, 22 серпня, - пишуть Волинські новини.

Так, відповідно до Закону України «Про державні нагороди» почесне звання України є державною нагородою і є вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною.

Згідно з Положенням про почесні звання України, затвердженим Указом Президента України від 29 червня 2001 року № 476/2001, почесне звання України «Мати-героїня» присвоюють жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох та більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених в установленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Клопотання про присвоєння Президентом України почесного звання «Мати-героїня» порушується виконавчим комітетом Луцької міської ради та подається у Волинську обласну державну адміністрацію для подальшого вирішення.

Так, багатодітна лучанка Тетяна Прудяк звернулася до Луцької міської ради про підготовку клопотання перед Президентом України про присвоєння їй почесного звання «Мати-героїня». Жінка народила та виховала вісьмох дітей, працює у ПП «Алеся» на посаді секретаря-референта. Нині перебуває у відпустці по догляду за дітьми до 3-х років.

Члени виконавчого комітету відповідне рішення ухвалили одноголосно.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися