Волинянка увійшла до нового складу ЦВК
Україна

Волинянка увійшла до нового складу ЦВК

4 жовтня 2019, 12:00
0
0
Сподобалось?
0

Верховна Рада призначила новий склад Центральної виборчої комісії, в якому 2/3 членів запропонувала фракція «Слуга народу».

Про це пише ВВС.

Волинянка 29-річна  Вікторія Глущенко з села Піддубці стала членом нового ЦВК.

Подання кандидатур на ці посади вніс президент Володимир Зеленський за пропозицією фракцій парламенту.

З 17 членів ЦВК «Слуга народу» подавала 12 людей. Щоправда, четверо з них у попередньому складі ЦВК були представниками різних фракцій.

12 голосів у ЦВК достатньо для кворуму та ухвалення усіх рішень, в тому числі й обрання голови (потрібен кворум у 2/3 голосів).

Фракція ОПЗЖ отримала двох членів комісії, «ЄС», «Голос» та «Батьківщина» – по одному.

Перший віцеспікер парламенту Руслан Стефанчук, представляючи кандидатів, запевнив, що головним принципом подання була професійність, а сама ЦВК працюватиме незалежно.

Центральна виборча комісія займається організацією усіх виборів на території України. Можливі вибори на Донбасі також має організувати ЦВК України.

13 вересня Рада звільнила весь склад ЦВК.

Хто увійшов до ЦВК

Боярчук Оксана Борисівна («Слуга народу»), приватний нотаріус.

Гатаулліна Олена Аухатівна («Слуга народу»), приватний нотаріус, за даними мережі "Опора«, раніше працювала в секретаріаті партії «Європейська солідарність».

Грень Віталій Вячеславович («Слуга народу»), засновник та керівник ТОВ «Грень і партнери», керівник юридичного департаменту партії УКРОП.

Діденко Олег Миколайович («Слуга народу»), член ЦВК у попередньому скликанні, потрапив туди за квотою партії «УДАР» ще в 2014 році.

Євстігнєєв Андрій Сергійович («Слуга народу»), член ЦВК попереднього скликання за квотою «Батьківщини».

Єфремова Ірина Олексіївна («Слуга народу»), член ЦВК попереднього скликання від «Народного фронту».

Кармаза Олександра Олександрівна («Слуга народу»), доктор юридичних наук, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Любченко Павло Миколайович («Слуга народу»), професор кафедри державного будівництва Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Перепелюк Володимир Григорович («Слуга народу»), науковий консультант відділу забезпечення діяльності голови та заступника голови суду секретаріату Касаційного адміністративного суду.

Плукар Віталій Володимирович («Слуга народу»), член ЦВК у попередньому скликанні від БПП.

Постівий Сергій Олександрович («Слуга народу»), керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

Фрицький Юрій Олегович («Слуга народу»), завкафедри конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін Інституту права та суспільних відносин університету «Україна».

Буглак Юрій Олександрович, («Європейська солідарність»), за даними мережі «Опора», він є співвласником ТОВ «5 КАНАЛ ТВ» (90%) та є співзасновником юридичної компанії «Альянс адвокатів «Б і Б ЛЕКС» (50%).

Гевко Андрій Євгенович («Голос»), один із співзасновників мережі «Опора», колишній помічник члена ЦВК Леонтія Шипілова.

Глущенко Вікторія Анатоліївна («Батьківщина»), головний консультант відділу представництва в судах управління правового забезпечення секретаріату Центральної виборчої комісії.

Дубовик Сергій Олегович («Опозиційна платформа – За життя»), заступник керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії.

Мірошниченко Юрій Романович («Опозиційна платформа – За життя»), юрист, депутат парламенту багатьох скликань від Партії регіонів та «Опозиційного блоку».


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися