Зеленський планує підняти зарплати українців до рівня польських
Україна

Зеленський планує підняти зарплати українців до рівня польських

11 лютого 2020, 13:04
9
3
Сподобалось?
3

Президент Володимир Зеленський заявив про плани підняти заробітні плати українців на рівень польських за час своєї каденції.

Про це передає Обозреватель.

"Я дуже хочу, щоб середня зарплата у нас була, як у Польщі. Я хочу вірити, що ми за чотири з половиною роки здійснимо цю мрію", – повідомив Зеленський, передає пресслужба Офісу президента.

За його словами, Польща обрана орієнтиром, щоб повернути звідти українських заробітчан.

"Чому як у Польщі? Тому що у Польщі зараз декілька вже мільйонів українців. А чому вони повернуться? Тільки, якщо тут буде мотивація" – додав Зеленський.

Голова держави наголосив, що навіть 70% від польської зарплати спонукатимуть українців залишатися вдома і не їхати на заробітки.

У базовому прогнозі Мінекономіки закладені такі розміри середньої зарплати в Україні на наступні три роки:

12 497 гривень у 2020 році;

14 187 гривень у 2021 році;

16 047 гривень у 2022 році.

За даними Держстату, середня заробітна плата у вересні 2019 року становила 10 687 грн.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • Віктор
    Віктор

    Якщо я їм капусту, а депутат мясо, то в середньому ми їмо голубці....

    11 лютого 2020, 13:18
    Відповісти
    • Ключевые слово - середня заробітна плата

      21 лютого 2020, 12:51
      Відповісти
  • Оксана
    Оксана

    Правильно, если у кого-то зарплата 15-20тысяч, а у кого-то 4-7тыс., то средняя соответственно 10тысяч. Поднимите минималку и пенсию хотя бы до 8-9, а то считаете среднюю!???

    11 лютого 2020, 22:40
    Відповісти
  • Жанна
    Жанна

    Это конечно хорошо, но я как предприниматель сразу подумала о едином социальном налоге- 22% от минималки- ужас!

    13 лютого 2020, 21:05
    Відповісти
  • Ирина
    Ирина

    Блин езжай в Ужгород минимальная з/п 3 тис а максимальная 7 тис

    15 лютого 2020, 19:27
    Відповісти
  • Анатолий
    Анатолий

    Очередная лапша на уши, если Зеленский ест мясо, я капусту то, в среднем мы едим голубцы. В 2019 МИНИМАЛЬНАЯ заплата в Польше составляла 522 евро, умножим на текущий курс и 13833 грн, а средняя 5275 злотых Х 6,24 = 32916 грн, а 70% - 23041, так что будем дальше, снимать лапшу с ушей и доедать её с последним х... без соли.

    16 лютого 2020, 07:59
    Відповісти
  • Анастасия
    Анастасия

    Повысьте минималки и песнсии как в Польше тогда считайте среднюю зарплату

    16 лютого 2020, 15:16
    Відповісти
  • ФЕДІР
    ФЕДІР

    середню натягують щоб собі було 200 000гр!!!! А ХТО ЇЇ(середню) ПРОВІРЯТЬ БУДЕ??(з народу).

    16 лютого 2020, 19:08
    Відповісти
  • Олександр
    Олександр

    Треба починати з науковців. За тією методом як піднімали до цього. Якщо зробити як у Польщі, то науковці будуть місяць на рік працювати, а решту року сидіти за власний рахунок.

    17 лютого 2020, 19:03
    Відповісти