Українському волонтеру погрожують зґвалтуванням у російській тюрмі, - Денісова
Україна

Українському волонтеру погрожують зґвалтуванням у російській тюрмі, - Денісова

26 лютого, 22:07
0
0
Сподобалось?
0

Адміністрація російської в’язниці погрожує незаконно засудженому громадянину України Володимиру Якименку зґвалтуванням. 

Про це повідомляє у Фейсбуку уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової. 

«Адміністрація російської в’язниці погрожує незаконно засудженому Володимиру Якименку зґвалтуванням. Громадянина України, якого незаконно утримують в "ФКУ ИК 4 УФСИН России по Саратовской области", планують перевести до тюремної лікарні "ФК ЛПУ ОТБ-1 УФСИН России по Саратовской области" начебто для лікування. Разом з тим, адміністрація виправної колонії погрожує Володимиру, що у цій лікарні його зґвалтують», - пише омбудсмен. Денісова зазначає, що переведення до тюремної лікарні та погрози про заподіяння шкоди Якименку пов'язані з його неодноразовими зверненнями до неї та представників дипломатичних установ України, після яких здійснюються перевірки цієї пенітенціарної установи.

«Крім того, попри усі мої вимоги провести медичне обстеження та надати необхідне лікування Володимиру, уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова майже три місяці не реагує. Він досі не оглянутий лікарями», - наголосила омбудсмен. 

Денісова знову звернулася до Москалькової із закликом негайно вжити заходів, аби не допустити заподіяння шкоди фізичному та психічному здоров'ю Якименка, а також сприяти в забезпеченні безпеки та надання йому належної медичної допомоги. 

«Прошу представників міжнародних правозахисних організацій та дипломатичний корпус захистити основоположні права і свободи Володимира Якименка, зокрема, право на життя та особисту недоторканність, гарантовані міжнародними конвенціями», - зазначила Денісова. 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися