Фермери в Україні зливатимуть молоко в каналізацію
Україна

Фермери в Україні зливатимуть молоко в каналізацію

10 квітня 2020, 16:13
15
-1
Сподобалось?
-1

В Україні почалась кризова ситуація на молочному ринку, яка спричинена карантином. 

Виробники молока (населення та ферми) втрачають ринок збуту, – пише agronews.ua

«Ми фактично перебуваємо на межі виживання. У мене велике господарство – 5 корів, 2 бика, два десятка свиней, кози, барани, кури, качки, кролики. Їх щодня потрібно годувати і на корм потрібні гроші, а де я їх візьму, якщо нічого не продаю», – розповів фермер із селища під Маріуполем. 

За словами фермера, щоб звести кінці з кінцями, він був змушений частково відмовитися від послуг найманих працівників. Величезна проблема полягає в збуті товару: фермери не знають, що їм робити з молочною продукцією, яка швидко псується. 

«Корови ж не розуміють, що карантин. Їх потрібно доїти два рази на день. Зараз намагаємося переробляти молоко у сири, сметану. Але це ж треба комусь продати. Вже зараз я своїм свиням і курям замість води даю сироватку і кисляк. Якщо так далі піде, почну все їм згодовувати або просто виливати молоко у каналізацію», – говорить дружина фермера Світлана. 

«Я не сподіваюся, що ринки відкриють. Навіть якщо і дозволять знову торгувати, за новими карантинними правилам, молоком можна торгувати у критому приміщенні, а не на всіх ринках вони є. А там де є, всі місця вже зайняті і чужих не пустять», – зазначила вона. 

«Зараз фермери намагаються власними силами вирішити це питання і постачають продукцію постійним покупцям у Маріуполі, однак як кажуть фермери це не вихід із ситуації», – наголошує Світлана.

Фото ілюстративне


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • Вася
    Вася

    Один хрен уже много лет нет молочки в стране. ВСЕ - ПОРОШКОВОЕ. Говно полное. Так что выливайте нахуй.

    10 квітня 2020, 18:02
    Відповісти
    • AzagTOT
      AzagTOT

      Сказочный долбоеб! Ты бездарь знаешь что такое порошковое молоко и вообще что ты знаешь о молочке?

      10 квітня 2020, 20:52
      Відповісти
    • Вася-ИДИОТ!

      12 квітня 2020, 13:43
      Відповісти
  • всезнайко
    всезнайко

    молока ніде дівати а ціна в магазинах росте незрозуміло парадокс

    10 квітня 2020, 18:12
    Відповісти
  • Slaffko
    Slaffko

    На фото-італійські фермери. Автор цієї маніпулятивної статті проілюстрував її фото, не узгодивши з правовласником. Першоджерело тут: https://www.independent.co.uk/news/world/europe/sardinia-dairy-farmers-milk-protest-road-italy-prices-a8775851.html?fbclid=IwAR2Dz_NAkviHwizJDSIEMWCm1QbsRi9qg_CKIF9kOClYLeonwT73RRkc6Hw

    10 квітня 2020, 19:26
    Відповісти
  • Віталій
    Віталій

    У інформації написано, що фото ілюстративне. Які питання?

    10 квітня 2020, 20:42
    Відповісти
  • AzagTOT
    AzagTOT

    Я уверен большинство этих фермеров голосовали за зеленую мразь ну так и ЖриТе!

    10 квітня 2020, 20:53
    Відповісти
  • Саша
    Саша

    Знизьте ціну і буде попит

    10 квітня 2020, 23:30
    Відповісти
    • Как все просто! А вы знаете такие понятия, как себестоимость, доход, прибыль?

      13 квітня 2020, 10:51
      Відповісти
  • Алекс
    Алекс

    Кто виноват, что народ на Украине не имеет национальных качеств хозяина, и всегда ищет себе сутенеров, которые издеваются над ним? Одним словом страна дураков, в которой аферисты устраивают свои законы. Происходит уничтожение частного сектора, по тому что Сёмам выгоднее продавать подделку молока из сои по своим маркетам! К тому же землю скоро поделят между олигархами, а этим крысам всегда мало!

    11 квітня 2020, 07:13
    Відповісти
  • Боря
    Боря

    Благородный поступок, на фоне голодающих пенсионеров. Что сеют, то и пожнут... Им лучше не будет. представьте таких деятелей выберут во власть ...