У Харкові гола жінка несла в пакеті голову 13-річної дитини. ФОТО 18+
Україна

У Харкові гола жінка несла в пакеті голову 13-річної дитини. ФОТО 18+

30 квітня 2020, 10:43
10
-12
Сподобалось?
-12

30 квітня у Харкові на вулиці Полтавський шлях затримали оголену жінку, яка у пакеті несла голову дитини.

Жінка була у неадекватному стані, - повідомляє пресслужба поліції Харківської області.

В одній руці вона тримала ніж, в іншій – пакет, в якому знаходилась відрізана голова. 

Будь-що пояснювати та розповідати працівникам поліції жінка відмовилася. Її доставили до Холодногірського відділу поліції.

30 квітня до Дергачівського відділу поліції звернувся  40-річний мешканець села Подвірки. Він повідомив, що вранці у сусідній кімнаті виявив обезголовлене тіло своєї 13-річної племінниці. 

Чоловік мешкає у будинку разом зі своєю 38-річною сестрою та дитиною. 13-річну дівчинку вбила її рідна матір.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • Ілля Вітренко
    Ілля Вітренко

    Шановна редакція! Заберіть будь ласка фото з головою, або замалюйте її повністю. Оскільки ви порушуєте моральні принципи, що може призвести до шоку для морально нестійких людей

    30 квітня 2020, 14:27
    Відповісти
    • Кристина
      Кристина

      Це точно, жах якийсь

      30 квітня 2020, 17:41
      Відповісти
  • Ілля Вітренко
    Ілля Вітренко

    Шановна редакція! Заберіть будь ласка фото з головою, або замалюйте її повністю. Оскільки ви порушуєте моральні принципи, що може призвести до шоку для морально нестійких людей

    30 квітня 2020, 14:29
    Відповісти
  • Ілля Вітренко
    Ілля Вітренко

    Шановна редакція! Заберіть будь ласка фото з головою, або замалюйте її повністю. Оскільки ви порушуєте моральні принципи, що може призвести до шоку для морально нестійких людей

    30 квітня 2020, 14:30
    Відповісти
  • Св
    Св

    Ви редакція чи жовта преса,заберіть фото з інтернет простору цим фото травмуєте психіку людей.

    30 квітня 2020, 17:10
    Відповісти
    • Голова на холодець?

      1 травня 2020, 13:51
      Відповісти
  • Ніна
    Ніна

    Приберіть фото пакету з головою або замалюйте повні стю! Це можуть дивитися діти!

    30 квітня 2020, 17:15
    Відповісти
  • Наталия
    Наталия

    Это ужасно! И фото нужно прикрыть