В Україні запустили електронний сервіс для ветеранів війни
Україна

В Україні запустили електронний сервіс для ветеранів війни

25 лютого, 19:37
0
0
Сподобалось?
0

В Україні запустили сервіс «е-Ветеран» – це інформаційно-довідкова система, розроблена спеціально для ветеранів війни.

Про це повідомляє Главком.

У ній узагальнено інформацію щодо послуг з психологічної допомоги та санаторно-курортного лікування, – про це йдеться у повідомленні Міністерства у справах ветеранів.

«Відтепер за допомогою звичайного смартфона, ПК чи ноутбука можна цілодобово отримати найповнішу інформацію про санаторно-курортні заклади, суб’єкти надання послуг із психологічної реабілітації, які працюють з ветеранами», – зазначили у Мінветеранів.

За словами міністра у справах ветеранів Юлії Лапутіної, впровадження системи підвищить поінформованість щодо пільг і послуг та значно покращить процедуру користування ними.

«Сервіс «е-Ветеран» створений ветеранами для ветеранів і про ветеранів. Тому для нас дуже важливо, щоб ця система була досконалою і користувачі були задоволені її роботою. Цього можна досягти, лише отримавши відгуки після тестування системи користувачами. Тому закликаю ветеранів до комунікації і зворотного зв’язку», – зазначила Лапутіна.

Система складатиметься з кількох модулів з інформацією щодо процедур і сервісів, якими зможуть скористатися ветерани. 24 лютого презентували перший з них: інформаційний довідник щодо послуг у сфері лікування та психологічної допомоги, а також процедур, які потрібно пройти для їх отримання. У довіднику є карта України, де відображені надавачі послуг. Потрібні заклади можна шукати й обирати за низкою параметрів.

Наміри створити платформу для ветеранів у Мінветеранів оголошували ще в червні 2019 року. Тоді ж Кабінет міністрів України схвалив створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни. 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися