«ДНР» готується просити військової допомоги в РФ, - українська розвідка
Україна

«ДНР» готується просити військової допомоги в РФ, - українська розвідка

10 квітня 2021, 19:54
0
0
Сподобалось?
0

Керівництво «ДНР» опрацьовує три варіанти звернення до Владіміра Путіна. У першому варіанті звучить прохання надати військову допомогу «ДНР». У другому – прийняти «ДНР» до складу Росії. У третьому – визнати незалежність «ДНР» і укласти договір про дружбу і співробітництво між «ДНР» і РФ.

Ці документи добули українські спецслужби. По дипломатичних каналах і комунікаційних лініях між спецслужбами інформація була передана країнам-партнерам України, повідомляє ZN.UA.

Всі три варіанти документа мають однакову преамбулу. У ній ватажок «ДНР» Денис Пушилін дякує Путіну за «співчутливе ставлення до долі жителів Донбасу і безцінну допомогу, яка допомагає нам виживати під натиском київської влади з 2014 року» і високо оцінює «посередницькі зусилля Російської Федерації в Мінському переговорному процесі».

У підготовлених проектах також зазначається, що «Мінські угоди і існуючі домовленості ніколи не перешкоджали українській стороні порушувати встановлене перемир’я». Після чого, в проектах листа говориться про те, що Україна, отримуючи всебічну підтримку США і інших західних партнерів і всупереч міжнародним зобов'язанням, «зважилася на силове вирішення конфлікту на нашій території».

Далі тексти листів відрізняються.

У першому варіанті, Пушилін просить Путіна «надати військову допомогу, спрямовану на припинення широкомасштабних військових дій і агресії України». Аргументується прохання метою не допустити жертв серед мирних громадян, руйнування об'єктів інфраструктури і житлового фонду.

У другому варіанті, Пушилін звертається з проханням включити «ДНР» до складу Росії: «Від імені всього російського населення і російських громадян, які проживають на території Республіки, як законно обраний Глава Донецької Народної Республіки, прошу Вас прийняти нашу Республіку до складу Російської Федерації. Всі наші жителі бажають стати частиною великої держави Росія». Також «глава ДНР» пише, що, за необхідності, жителі «готові повторно висловити своє волевиявлення, яке підтверджує бажання приєднатися до своєї історичної Батьківщини».

У третьому варіанті листа міститься прохання до Путіна визнати «ДНР» як «незалежну демократичну правову соціальну державу». Крім того, Пушилін просить президента Росії розглянути можливість укладення договору про дружбу і співробітництво між «Донецькою Народною Республікою» і Російською Федерацією, передбачивши співробітництво в сфері оборони.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися