У містечку в Чорнобильській зоні живе один чоловік
Україна

У містечку в Чорнобильській зоні живе один чоловік

24 серпня 2021, 17:45
0
0
Сподобалось?
0

Дмитро Герасименко живе у містечку Поліське, яке знаходиться за 50 кілометрів від епіцентру вибуху на Чорнобильській АЕС. 

Після катастрофи, у 90-х роках, чоловік з сім'єю виїхав з Поліського на Харківщину, але згодом повернувся та залишився єдиним жителем містечка, пише Суспільне

За його словами, людей відмовлялись евакуйовувати, тому він почав шукати більш безпечне місце, ще до постанови про відселення.

"Викликали й дали зрозуміти, що з партії полетиш, і нікуди тебе не приймуть на роботу", – розповів чоловік.

Перша хвиля відселення почалась у 1990-му. Тоді Дмитро Герасименко переїхав разом із двома доньками у Харківську область. Та вже у 2004 році сам повернувся в Поліське та став єдиним жителем міста – самоселом. 

"Головне, що тут менше болить, ніж десь. Бо так і Поліське нам болить усім. Таке містечко зелене, затишне, тихеньке, маленьке, всі всіх знали, але не цінували. Та просто не замислювались над тим, що щось воно дня нас означає. Просто жили, та й жили. А тепер як його немає, розуміємо, що без нього нам все-таки тяжко. Особливо тим, хто вже старші", – каже Дмитро Герасименко.Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися