Росія офіційно визнала, що референдум у Криму був недійсним!
Україна

Росія офіційно визнала, що референдум у Криму був недійсним!

5 травня 2014, 10:36
15
0
Сподобалось?
0

 

Резонансну новину опублікували на президентському сайті Путіна. У ній йшлося: за вступ у РФ під час березневого псевдореферендуму в Автономній республіці Крим проголосувало лише... 15% мешканців півострова.

Заява з'явилася на сайті Ради при президенті Росії з питань розвитку громадянського суспільства та прав людини, пише «Високий Замок». «Незручну новину» швидко прибрали, але правозахисниця Світлана Ганнушкіна відкрито заявила в інтерв'ю «Каналу 24», що Росія оскандалилася з кримською кампанією. Вона досліджувала «кримські настрої», тож її висновки можна вважати цілком компетентними. Таким чином були оприлюднені зовсім інші дані, ніж ті, що були раніше заявлені Кремлем. Насправді, за даними членів президентської ради, на березневий «референдум» висловити свою позицію щодо статусу Автономної Республіки прийшло щонайбільше 30% громадян. І лише половина з них проголосувала за приєднання до Росії. Тож насправді долю українського Криму визначила проросійська меншість - близько 15%, а не майже 97%, як тоді оголосила Москва.

Нагадаємо, відразу після проведення псевдореферендуму Меджліс кримськотатарського народу заявляв, що справжні цифри явки і голосів «за» входження Криму в РФ разюче менші за оголошені Росією.

 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Коментарі

  • патріот
    патріот

    Дуже-дуже сумно. Але для тих людей, що опинились в Росії того не бажаючи ця заява вже як "пук" у повітря. Зламані життя, бізнес, долі.

    5 травня 2014, 11:43
    Відповісти
  • Крым
    Крым

    Смішно до болю нам, кримчнам читати таку дезу. Цей референдум був самим багатолюдним за усю історію життя в незалежній. Люди йшли як на сято, вітали один одного з перемогою. Так що не турбуйтеся за Крим, все в нас буде добре. Чого і вам бажаємо!

    5 травня 2014, 12:08
    Відповісти
  • Просто Житель
    Просто Житель

    Только вернулся из Крыма. В одних словах - больно и грустно за Крым. Банки не работают, магазины полупустые, улицы пустые, транспорта практически не видно, люди мрачные, все передвигаются перебежками, как-будто бегут от перестрелки, говорить с людьми не о чем, в голове только "россия". Но это их выбор!! пусть и 15%, зато есть 85%, которые могут и должны вернуть все назад, а потом сказать еще и спасибо.

    5 травня 2014, 12:52
    Відповісти
  • Анна
    Анна

    Да, все у Вас в Крыму прямь отлично, и пишите вы на украинском языке))))

    5 травня 2014, 13:12
    Відповісти
  • Крым
    Крым

    Это просто ужас читать! Мы крымчане у нас все нормально!! Да есть моменты но это переходный период) банки работают российские )! Вот кто бы писал тут ) Киев Одесса что у вас??? Это же надо такую брехню писать)! И еще один момент у нас на украинском никто не пишет только документы а тут смотрю пишут украинским ) бля иди о ты ) нах й к вам ездить сидите у себя в Украине уже противно истрать этот бред!!!! Бюджет пуст президента нет сокращения пенсий нет )! Пиз ц а для них крым мрачный )? Это интересно как вы сюда добрались к нам то? Просто ложная информация ложное все! Не читайте и не верте Крыму повезло ! А то что сейчас период переходный это да ! Но по сравнению с Украиной у нас нормально! Жалко людей однозначно но! Не надо тут врать что Украина в шоколаде а крым в жо. Пе) хватит врать !

    5 травня 2014, 13:44
    Відповісти
  • Крым
    Крым

    Это просто ужас читать! Мы крымчане у нас все нормально!! Да есть моменты но это переходный период) банки работают российские )! Вот кто бы писал тут ) Киев Одесса что у вас??? Это же надо такую брехню писать)! И еще один момент у нас на украинском никто не пишет только документы а тут смотрю пишут украинским ) бля иди о ты ) нах й к вам ездить сидите у себя в Украине уже противно истрать этот бред!!!! Бюджет пуст президента нет сокращения пенсий нет )! Пиз ц а для них крым мрачный )? Это интересно как вы сюда добрались к нам то? Просто ложная информация ложное все! Не читайте и не верте Крыму повезло ! А то что сейчас период переходный это да ! Но по сравнению с Украиной у нас нормально! Жалко людей однозначно но! Не надо тут врать что Украина в шоколаде а крым в жо. Пе) хватит врать !

    5 травня 2014, 13:44
    Відповісти
  • Крым
    Крым

    Это просто ужас читать! Мы крымчане у нас все нормально!! Да есть моменты но это переходный период) банки работают российские )! Вот кто бы писал тут ) Киев Одесса что у вас??? Это же надо такую брехню писать)! И еще один момент у нас на украинском никто не пишет только документы а тут смотрю пишут украинским ) бля иди о ты ) нах й к вам ездить сидите у себя в Украине уже противно истрать этот бред!!!! Бюджет пуст президента нет сокращения пенсий нет )! Пиз ц а для них крым мрачный )? Это интересно как вы сюда добрались к нам то? Просто ложная информация ложное все! Не читайте и не верте Крыму повезло ! А то что сейчас период переходный это да ! Но по сравнению с Украиной у нас нормально! Жалко людей однозначно но! Не надо тут врать что Украина в шоколаде а крым в жо. Пе) хватит врать !

    5 травня 2014, 13:44
    Відповісти
    • Євген
      Євген

      у вас наплыв туристов? у вас в разгаре оросительный сезон? вы скоро снимете первый урожай? мне жалко крымчан, но благодаря таким как Вы, я думаю - надо всетаки, что-бы Крым понял во что вляпался...

      7 травня 2014, 08:11
      Відповісти
  • ВЕРА
    ВЕРА

    30% это крымские татары и это при том, что им не рекомендовали идти на референдум. 97% за -это все участники голосования. На референдум шли даже те, кто 20 лет при Украине не ходил на выборы. Так, что успокойтесь и не завидуйте.

    5 травня 2014, 14:06
    Відповісти
  • вадим
    вадим

    Повідомити про всіх хабарників можна тут vk.com/habaramnet http://habaram.net Шановні громадяни України! Скажемо «Стоп Корупції та Несправедливості» Напишіть та надайте дані про чиновника-корупціонера чи будь - який інший факт порушення прав людини у Вашому рідному селі чи місті, об'єднуйтесь заради досягнення спільної мети-справедливої, прозорої, демократичної країни. Ти - громадянин України, Ти гідний чесного та демократичного суспільства, яке на даний час знаходиться в жахливому корумпованому стані, лише об'єднавшись суспільство зможе гідно протистояти корумпованим органам влади, які зі своєї сторони повинні сприяти розвитку суспільства, а чиновники - корупціонери діють виключно в своїх власних інтересах. Якщо, ТИ не байдужий до майбутнього своєї країни і бажаєш захищати свої інтереси та інтереси своїх близьких: Винеси на загальне обговорення корупційну діяльність свого населеного пункту! Ссылка www.habaram.net

    5 травня 2014, 15:35
    Відповісти
  • галина
    галина

    Я вітаю кримчан, що все у них добре, судячи з коментаря "Крим". І згідна, що України переживає зараз не найкращі часи. Але це ви вибрали "Папередников", які довели країну до такого стану, а тепер, як криси, тікаєте. Що, відчинили вашу рабську клітку і стало лячно? А где хоооозяяяииин??? Рабський ошийник не мішає хлєбать дешеві щі? Не подобається теперішня влада, яка є тимчасовою - будь ласка, на вибори! Але для вас вибори вже не актуальні. Московія (гнила вода) вже у вас. Вітаю

    5 травня 2014, 15:52
    Відповісти
  • харьковчанин
    харьковчанин

    Ну слава Богу - теперь крымчане заживут! Не будем им завидовать, а будем строить свою жизнь и для начала переизберем всю власть и выгоним сраных кацапов. А вот у крымчан теперь забот с выборами не будет. А зачем им?

    5 травня 2014, 16:24
    Відповісти
  • Крымчанин
    Крымчанин

    Все кто проголосовали на референдуме и поддерживали его уже поняли в какое гавно они влипли по результатам выплат пенсий, зарплат,стипендий да и вообще что творится вокруг. Но уже поздно!

    5 травня 2014, 16:55
    Відповісти
  • Сергій Ласкавий
    Сергій Ласкавий

    Оригінал повідомлення ще не прибрали, ось він: http://www.president-sovet.ru/structure/gruppa_po_migratsionnoy_politike/materialy/problemy_zhiteley_kryma.php

    6 травня 2014, 09:35
    Відповісти
  • Крымчанка
    Крымчанка

    Я -Крымчанка. Родилась и провела большую часть своей жизни в Крыму! Я - Українка. На референдум не приходила, и никто из моих родственников не ходил. Друзья тоже не пошли. Кным пришлось покинуть. Скажу одно-такого хамства в своей стране не ожидала наблюдать. У меня нет слов когда вижу как люди ненавидят Украину, что готовы ее разломать на части. нет прощения таким людям-нет них гражданства. жить в одной стране и разваливать ее? смысл? Я верю в карму. Больше нечего писать.

    7 травня 2014, 13:45
    Відповісти