Ветерани та родини загиблих атовців отримають житло
Україна

Ветерани та родини загиблих атовців отримають житло

13 вересня 2021, 11:43
0
0
Сподобалось?
0

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про поліпшення житлових умов ветеранів війни з Росією і сімей загиблих воїнів. Це також стосується родин загиблих учасників Революції Гідності.

Відповідний документ № 466/2021 оприлюднений на сайті глави держави. Він називається «Про деякі заходи щодо соціального захисту ветеранів війни, сімей загиблих, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави», пише Обозреватель.

Згідно з указом, уряд має вжити заходів для забезпечення соціального захисту зазначеної вище категорії громадян. Так, в бюджеті на 2022 рік у видатках необхідно передбачити компенсації на отримання житла.

Допомогу отримають ті, хто потребує поліпшення житлових умов:

- сім’ї загиблих, зниклих безвісти або померлих унаслідок поранення, одержаного під час участі в антитерористичній операції; осіб з інвалідністю I-II груп, отриманою внаслідок участі в АТО;

- внутрішньо переміщені особи, які брали безпосередню участь у захисті України від російської агресії;

- сім’ї учасників бойових дій на території інших держав, які загинули, зникли безвісти або померли внаслідок поранення, отриманого на території цих держав під час конфліктів; осіб з інвалідністю I-II груп з числа УБД на території інших держав;

- сім’ї загиблих учасників Революції Гідності, а також родин тих, кому посмертно присвоєно звання Героя України за участь у Революції Гідності; осіб з інвалідністю I-II груп, одержаною внаслідок подій під час Революції Гідності.

  Також Зеленський заявив про необхідність затвердити державну програму забезпечення житлом зазначених в переліку осіб, яка буде діяти до 2025 року.


  Хочете дізнаватися про головні події першими?
  Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

  Читайте також

  Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

  Ваш коментар

  Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
  Реєстрація Вхід
  Забули пароль?
  Реєстрація Вхід
  На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
  Реєстрація Вхід
  Зареєструватися