Обов’язкові предмети ЗНО для вступу-2022 можуть змінити
Україна

Обов’язкові предмети ЗНО для вступу-2022 можуть змінити

17 жовтня 2021, 12:52
0
0
Сподобалось?
0

Не встиг початися новий навчальний рік, як Міністерство освіти та науки уже повідомило про нові умови вступу абітурієнтів у 2022 році. Голова відомства Сергій Шкарлет зазначив, що розроблені зміни спрямовані на розвиток освітньої системи в Україні. Отож, насамперед процедуру подачі вступних заяв планують зробити простішою, а розподіл бюджетних коштів за різними галузями знань більш досконалим. Крім того, будуть розширені можливості бакалаврів для додаткового контрактного набору, переглянуто список обов’язкових для вступу предметів і посилена роль математики.

У разі успішного прийняття проєкту Закону вступна кампанія у наступному році пройде з меншою кількість копій документів, які нині необхідно надати усім вступникам. Не потрібно буде готувати копії сертифікатів ЗНО та документів про вже отриману раніше освіту, якщо відповідна інформація є в електронному вигляді. Також випускникам шкіл мають намір змінити терміни проведення ЗНО – наступного року тестування планують проводити з 23 травня по 15 липня. Всього учасники отримають можливість скласти п’ять тестів, а додаткові предмети можна буде пройти за власні кошти.

Проєкт постанови поки що перебуває на громадському обговоренні. У разі його прийняття дізнаємося про нові умови більш детальніше.

Мирослава КОСЬМІНА


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися