Лучанин покинув бізнес і пішов боронити Україну
Україна

Лучанин покинув бізнес і пішов боронити Україну

3 червня 2022, 15:06
0
0
Сподобалось?
0

Лучанин Сергій – доволі відомий у бізнессередовищі міста. Але війна змусила чоловіка на певний час відмовитися від звичного життя. У перші дні повномасштабного вторгнення він мобілізувався до Національної гвардії України. Бо вважає – спокій і добробут країни перш за все.

Розповідь про чоловіка розмістили на сторінці Західне територіальне управління Національної гвардії України.

Про життя у Національній гвардії Сергій знає не зі слів. З 1997 по 1998 рік проходив строкову службу в окремій бригаді морської піхоти у Феодосії, що на той час входила до складу Національної гвардії України. Тому у лютому 2022 року, коли Росія напала на Україну, питання куди саме мобілізуватися не виникало.

«Однозначно – Нацгвардія. Тим паче, у мирний час я часто спостерігав, як повз мій будинок гвардійці їздили то на полігон, то на навчання. Постійно згадував свою службу… І зараз, коли потрапив знову сюди, подумав: це доля, так має бути», - розповідає Сергій.

На початках рідні чоловіка страшенно переживали і нервували. Однак Сергій переконав, що ні бізнес, ні мрії, ні плани не матимуть ніякого сенсу, якщо не буде на якій землі усе це будувати й розвивати.

«Якщо ми не будемо того робити, воювати, відстоювати своє, то сенс тої країни. Відкосити то не складно. Складно державу вберегти, честь, гідність. Як потім ходити по вулиці і дивитися в очі хлопцям, яких ти знав, які служили, а ти «бізнєсмєннічав»? Це вже якось негарно. І тим більше, порох в порохівниці ще є, повоюємо», – каже гвардієць.

Після закінчення війни Сергій мріє зібрати усю родину разом та поїхати на відпочинок у наш Крим, Феодосію. І ці плани неодмінно здійсняться.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися