Які новації чекають на школярів з 1 вересня
Україна

Які новації чекають на школярів з 1 вересня

5 липня, 16:38
0
1
Сподобалось?
1

У МОН активно працюють задля повернення учнів до шкіл, проте безпека дітей та учителів залишається пріоритетом.

Від 1 вересня вчитися офлайн  можуть дозволити учням тих регіонів, де немає бойових дій. Про це розповів міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, пишуть Волинські Новини.
За його словами, наразі розглядають можливість розділення навчального процесу. Тобто деякі уроки будуть проводити лише у навчальних класах, інші – онлайн.
Водночас очне навчання в школах упроваджуватимуть лише за згоди ОВА. У разі небезпеки в регіоні можуть запровадити дистанційку або змішану систему навчання. Крім того, у кожному закладі має бути паспорт безпеки.
«Ми мусимо забезпечити паспорт безпеки кожного закладу. Покажчики руху до сховища, план евакуації, розрахунковий час заходу до бомбосховища. Кожен із батьків буде проінформований про безпекові умови навчання дітей. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб освітній процес розпочався в максимально комфортних умовах», – пояснив Шкарлет.
Міністр освіти і науки України уточнив, що батьки можуть визначити формат навчання дітей самостійно.
«Якщо батьки побоюються очного навчання, то вони можуть вибрати будь-яку форму здобуття освіти для своєї дитини: дистанційну, індивідуальну чи екстернат», – додав Сергій Шкарлет.
Стосовно вчителів, які зараз перебувають за кордоном, то якщо їхній освітній заклад повернеться до очної форми навчання, вони теж мають повернутися до України. Якщо ж керівництво школи ухвалить дистанційну роботу, тоді вчителі можуть працювати віддалено.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися