«Пеньок обісцяний, я думав, що тебе вже давно грохнули на передовій», – депутат до атовця
Львівщина

«Пеньок обісцяний, я думав, що тебе вже давно грохнули на передовій», – депутат до атовця

5 лютого 2020, 12:03
27
-4
Сподобалось?
-4

Депутат Бродівської районної ради Василь Маховський образив учасника АТО Миколу Федорчука.

Про це повідомляється у Фейсбуку на сторінці “Броди. За лаштунками” передає ІА Цинічний Львів.

На сесії Бродівської районної ради попросив слова ветеран російсько-української війни, офіцер ЗСУ Микола Федорчук.

"Хочу звернутися до депутатів з приводу захисту честі і гідності. Депутат Василь Маховський, не добираючи слів у своїх дописах в соцмережах, ганьбить атовців", - сказав він.

Зокрема, на адресу ветерана АТО Миколу  він написав дослівно таке:

"Давно я тебе, пенька обісцяного, не чув, вже думав, що на передовій грохнули. Але, як виявилося, лихе не гине", - висловився у соцмережі Маховський.

Нещодавно він накинувся з матюками на бродівську волонтерку, шановану вчительку, маму, дружину ветерана російсько-української війни, сестру воїна Наталію Макух.

"Навіть важко уявити, що відчував ветеран, воїн-захисник, якого після всіх випробувань на рідній землі поливають брудом і бажають загибелі. Не якісь сепаратисти, а цілий "депутат! Невже не буде ніякої реакції громади?", - йдеться у повідомленні.



Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • Какого-то чеченца,который критиковал в интернете Кадырова из-за кордона зарезали,а здесь погань рядом ходит...

    5 лютого 2020, 12:23
    Відповісти
  • Михайло
    Михайло

    Що у Бродах нема кому загнути дзьоба цьому вдупутату?

    5 лютого 2020, 21:01
    Відповісти
  • Михайло
    Михайло

    ....і зовсім уже не співчуваю....депутату....

    5 лютого 2020, 21:34
    Відповісти
    • naumchikolga
      naumchikolga

      шось не чув про таку війну коли це її оголосили

      13 березня 2020, 18:53
      Відповісти
      • 0963513515
        0963513515

        якщо не чув то щоб заклало ,повилазило і заціпило.

        14 березня 2020, 01:05
        Відповісти
      • Вано
        Вано

        А про війну в Афганістані чув? Її теж не оголошували. А про Вєтнамську війну чув? І її не оголошували. І в Югославії не було війни, і в Іраку не було, і арабо-ізраїльські війни теж не дуже оголошувались. Придурок)

        14 березня 2020, 11:30
        Відповісти
  • Влад
    Влад

    На гіляку падлу

    6 лютого 2020, 08:55
    Відповісти
  • Юзик
    Юзик

    А що в Бродах не знайдеться той, хто відріже язика тому Василькові і засуне його йому же в сраку ??? І де же ці патріоти-націоналісти, що всюди горланять на публіку, як вони сильно люблять Україну і як її хочуть захищати...

    6 лютого 2020, 19:16
    Відповісти
  • Виктор
    Виктор

    Хватит скиглити мама Витри сопливих

    7 лютого 2020, 17:03
    Відповісти
  • Choma
    Choma

    Mandat national still- l hulajl wasja( мандат на стіл і під суд)

    8 лютого 2020, 19:07
    Відповісти
  • Юлія
    Юлія

    Військомат,вручити йому повістку і на передову! Він не депутат!

    8 лютого 2020, 23:39
    Відповісти
  • Мирон
    Мирон

    На передову сєпара.Нехай би він так зганьбив захисника в іншій країні .....

    11 лютого 2020, 09:59
    Відповісти
  • Олександр
    Олександр

    На позиції в АТО розчищати собою заміновані проходи для наших хлопці.

    19 лютого 2020, 13:17
    Відповісти
    • Єрмоленко Тетяна
      Єрмоленко Тетяна

      Боже милостивий, як можна таке писати людині, якій ти не вартий навіть ноги цілувати. Депутат - скотина!

      6 березня 2020, 11:45
      Відповісти
  • Володимир
    Володимир

    Кара не мине.

    19 лютого 2020, 22:44
    Відповісти
  • ЭД
    ЭД

    ПОЛАМАЙТЬ И ОТРПРСАВИТЬ В КАЦАПЕТОВКУ ЖИТЬ УРОДА

    20 лютого 2020, 18:41
    Відповісти
  • Партія ЗЕ
    Партія ЗЕ

    Правильно зробив, в тюрму обісцяного

    21 лютого 2020, 21:48
    Відповісти
    • Махно
      Махно

      Правильно сказав - самоліквідуйся.

      29 лютого 2020, 09:38
      Відповісти
  • Володимир Петрович
    Володимир Петрович

    Я в свої 70 вже нічому не дивуюсь. Який "нарід", такі і депутати. Ось і весь "П'ємонт"

    24 лютого 2020, 20:01
    Відповісти
  • Вадім
    Вадім

    Українці повірили у чудо і пряник від Зеленського. а отримали батога. 70% населення - барани в розових окулярах. А інші. як завжди - розгрібають після тих слимаків. та ще й відгрібають.

    27 лютого 2020, 14:27
    Відповісти
  • Влад
    Влад

    Як не хватає Сашка Білого!

    28 лютого 2020, 21:56
    Відповісти
  • Махно
    Махно

    Кінчайте хлопці з тим покидьком. Ніяких звернень.

    29 лютого 2020, 09:35
    Відповісти
  • Vabag
    Vabag

    У нього морда крадія. Хлопці АТОвці зберіться разом та запечатайте цього гандона в сміттєвий бак та у річку. Гівно не тоне.

    5 березня 2020, 08:14
    Відповісти
  • Віталій
    Віталій

    Я ще в 2014 десь писав, що треба створити ДЕПУТАТСЬКИЙ БАТАЛЬОН і всіх без винятку чиновників, депутатів, їхніх замів, помічників, охорону, водіїв....... відправляти на передок. Там зразу стане видно ХТО є ХТО.

    12 березня 2020, 20:18
    Відповісти
    • Олександр
      Олександр

      Зробити іще одного генерала якщо такий баталйон створити забули просто вершки на кого і за чій кошт працюють (за кордоном вже сам поклаа мандат і до третього коліна не підпустилиби до влади і дітей і родичів)

      13 березня 2020, 05:49
      Відповісти
  • naumchikolga
    naumchikolga

    Озвучено пророчество старца Тихона, проживавшего в Троицком монастыре более половины века тому назад, по Украине и России. Уже тогда провидец предвидел гражданское противостоянии на востоке Украины. В пророчестве говорилось: «Брат пойдет с мечом на брата». Старец утверждал, что виной конфликта в Донбассе станет «политический блуд», который будет идти от «силы из-за океана». При этом он отмечал, что те, кто затеяли это, будут в проигрыше – их ожидает «страшный удар». Конкретно об исходе войны в Донбассе старец говорил следующее: «Худо будет тем, кто на Русь святую пойдет, власти захотят, но вымрут все, как и появились». По словам старца, после того, как кровопролитие на Украине закончится, и беда отступит, произойдет обновление Руси. Провидец утверждал, что российская «монета» будет самой уважаемой в мире и на русском языке будут говорить многие народы.

    13 березня 2020, 19:01
    Відповісти
    • Вано
      Вано

      Завязуй нюхати клей