Новий проект для ОСББ презентували на Рівненщині
Рівненщина

Новий проект для ОСББ презентували на Рівненщині

31 січня 2019, 11:29
0
0
Сподобалось?
0

У Рівненській області презентували новий проект ЄС/ПРОО «Об’єднання співвласників будинків для впровадження стали енергоефективних рішень» (HOUSES).

Він передбачає підтримку об'єднань співвласників будинків формуванні та впровадженні енергоефективних рішень. Запланована діяльність триватиме у співпраці з проектом «Фонд енергоефективності України» (IFC World bank group) до 2020 року й охопить всі населені пункти Рівненщини з багатоквартирноюзабудовою.

 

Допомога ініціативним групам у створенні об’єднань, навчання та розвиток діючих ОСББ, консультації, поширення кращих практик, ознайомчі візити – ось неповний перелік заходів, націлений на самоорганізацію людей для підвищення комфорту власних осель. Загалом по Україні планується створити 2000 нових об’єднань та підвищити потенціал шляхом навчання понад 4000 ОСББ.

 

Очікується, що з середині 2019 року учасники проекту зможуть самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти з Фонду енергоефективності та інших джерел. Такожпроектом планується широкомасштабна кампанія для підвищення обізнаності жителів Рівненської області з питань енергозбереження.

 

Проект запрошує до співпраці представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ, представників житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізуватися в ОСББ та представників діючих ОСББ, які потребують підготовки та навчання.

 

Подати заявку на участь в проекті HOUSES можна за посиланнямhttp://houses.in.ua/

 

Контактна особа в Рівненській області – Ольга Кашевська, тел. 050-386-91-95, e-mail: olga.kashevska@undp.org

 

 

 

 

 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися