5 грудня 2015, 00:46
0
0
0

У черговому турі української баскетбольної суперліги «Волиньбаскет-WOG» зустрівся з одним із фаворитів турніру – «Черкаськими мавпами». Матч проходив на майданчику суперника. Луцький клуб міцно засів на дні турнірки і шукає шляхи підсилення гри. Перед поїздкою до Черкас «лицарів» поповнили українець Олег Рудаков та американець Хакім Джексон зі зростом 205 сантиметрів. Останній дебютав за лучан у день свого 25-річчя. На жаль, його старань виявилося замало для того аби здобути позитивний результат. Хоча загалом дебют американця можна вважати вдалим. У першому ж матчі за лучан він став одним з найрезультативніших у команді. В активі Джексона 13 очок та 6 підбирань.

Вже у першій чверті господарі змогли забезпечити солідний відрив, вигравши її з рахунком 30:18. На велику перерву команди вже йшли за рахунку 52:32. Тренерський штаб у черкащан дав змогу й молодим баскетболістам проявити себе. Зрештою «Черкаські мавпи» святкували перемогу і у двох заключних 10-хвилинках - 26:18 і 22:21, довівши кількість набраних очок до сотні. Лучани ж закинули лише 71 очко.