27 грудня 2015, 21:37
0
0
0

Тривалу домашню серію «Волиньбаскет-WOG» завершував поєдинком із «Кривбасбаскетом». У цьому матчі безпристрасні любителі баскетболу могли отримати насолоду від гри. Для цього, головним чином, постаралися гості, які показали багатий атакувальний арсенал. Лучани ж ніби і старалися не відставати, але брак під чужим кошиком переполовинював кількість очок, яку мали набирати «лицарі». Але на бажанні і старанні «лицарі» таки досить пристойно виглядали у першій чверті, в якій поступилися 17:22. Далі гості, які йдуть другими у чемпіонаті, трохи додали і простого бажання стало замало. Центрові «Кривбасбаскету» були господарями ситуації. Велика кількість підборів, перехоплень точні дальні передачі і швидкі контратаки призвели до того, що «Волиньбаскет-WOG» після першої половини гри поступався уже 34:51, а перед останньою 10-хвилинкою – 47:80. Лише на початку четвертої чверті криворіжці трохи збавили оберти, чим почали користуватися «лицарі». Такий поворот подій не влаштовував тренерів «Кривбасбаскету», і після овертайму гості знову зарухалися. Зрештою перевалили за сотню. Підсумок матчу 65:101 (17:22, 17:29, 13:29, 19:21) не на користь «Волиньбаскет-WOG».