6 березня 2016, 10:56
0
0
0

«Лицарі» розпочали заключне четверте коло регулярного чемпіонату України з виїзного матчу проти «Черкаських мавп». Господарі майданчика були безсумнівними фаворитами протистояння, проте на боці лучан стояла більша мотивація. «Волиньбаскет-WOG» відчайдушно бореться за вихід у плей-офф. Гра у Черкасах була супер-валідольна. Команди почергово виходили вперед 29 разів. Окрасою поєдинку стала остання чверть основного часу. Лише завдяки влучному триочковому від Миколи Полюляка гра була переведена в овертайм – 76:76 (20:22, 23:17, 19:25, 14:12). Додаткові хвилини краще вдалися лучанам. Овертайм «Волиньбаскет-WOG» виграв з рахунком 14:12, і табло зафіксувало підсумковий результат 88:90 на користь команди з Луцька.

Тепер «Волиньбаскет-WOG» за кількістю перемог випереджає свого конкурента – київський «ІНФІЗ» – у боротьба за останню путівку до плей-офф.

Вже сьогодні команда Дмитра Чайковського зіграє черговий поєдинок у Миколаєві з місцевим МБК.