14 березня 2016, 04:59
0
0
0

Кінцівка минулого тижня у Луцьку була багата на великий баскетбол. У п’ятницю «Волиньбаскет-WOG» приймав на домашньому майданчику чемпіона – южненський «Хімік». Не зважаючи на те, що клуб та керівництво ОДЮСШ не змогли домовитись про прийнятний для такого матчу час, і гра відбулася по обіді у будень, все ж на трибунах зібралося достатньо уболівальників. Звичайно, потайки усі десь сподівалися на невеличке диво. Старт був обнадійливим для «лицарів». Лучани хай і не мали змоги виставити на поєдинок оптимальний склад (а може тренерський штаб поберіг деяких гравців для наступних матчів, де взяти очки буде більш реально), але у першій чверті були рухливішими за суперника. Тож дещо несподівано, але цілком заслужено 10-хвилинка була за господарями – 27:22! В уболівальників почала жевріти надія. Але «Хімік» дуже швидко показав, хто є хто в українському баскетболі. Южненці буквально розчавили «лицарів» у другому відрізку – 7:35. Фактично справу уже було зроблено, і гості спокійно доводили гру до перемоги, дозволивши й лучанам пограти у відкритий баскетбол. У третій чверті підопічні Дмитра Чайковського ще якось тримали удар, а заключна 10-хвилинка знову принесла розчарування. Лучанам очки давалися дуже важко. Велика кількість втрат, нереалізовані штрафні кидки… Зрештою справа дійшла до розгрому. А «Хімік», який зазвичай не сповідує атакувальний баскетбол, показав найвищий результат у сезоні, переваливши за 100 набраних очок за гру - 74:111 (27:22, 7:35, 26:26, 14:28).

У неділю «Волиньбаскет-WOG» знову вдома приймав одеську «БІПу». Цього разу гра була зовсім інша, адже клас суперників не різнився так сильно. На майданчику точилася переважно рівна боротьба. Гойдалки тривали у першій та другій чверті, коли команди почергово виходили вперед. Тож на велику перерву «БІПА» пішла за переваги в один пункт. Ахіллесовою п’ятою «лицарів» уже традиційно стала третя чверть. Якоїсь миті лучани відпустили гостей у відрив аж на 15 очок! Потім як не намагалися підопічні Чайковського дістати своїх опонентів, усе марно. У підсумку 73:78 (19:19, 17:18, 17:24, 20:17).