«Волинь» провела у Словенії три спаринги: рахунок у матчах — 1:2

10 липня 2016, 17:02
0
0
0

Лучани активно проводять підготовчий збір у Словенії. Віталій Кварцяний дає своїм підопічним серйозні фізичні навантаження, водночас команда проводить і контрольні матчі з досить пристойними суперниками. У першому матчі «Волинь» зустрілася зі словенським грандом – «Марібором». У першому таймі рахунок відкрив Редван Мемешев, реалізувавши вихід сам на сам. Уже по перерві Артем Довбик ударом головою подвоїв перевагу лучан. Більше голів команди не забивали.

«Волинь» виступала наступним складом: Неділько (Кичак, 46), Адамюк, Горопевшек (Никитюк, 70), Логінов (Сороченко, 89), Шаповал (Бескоровайний, 46), Герасимюк (Гуменюк, 76), Богданов, Мемешев (Романюк, 70, Задерецький, 81), Хомченко (Дудік, 54), Діденко, Довбик (Козьбан, 84).

На другий матч з поліською «Ягелонією» Віталій Кварцяний виставив переважно «дублерів»: Марчук (Хвалицький, 46, Жмурко, 80), Романюк, Никитюк, Безкоровайний, Сороченко, Чепелюк, Мелінишин, Задерецький, Дудік, Козьбан, Петров. Лучани поступилися з рахунком 2:5. Обидва голи за «Волинь» забив Сергій Петров.

Цього ж дня «основа» виїхала в австрійський Грац, де зіграла з місцевим «Штурмом». Лучани мінімально поступилися 1:2. На початку другого тайму Анатолій Діденко зрівняв рахунок, однак австрійці вирвали перемогу.