«Волиньбаскет» стартував у третьому колі з поразки від «Черкаських Мавп»

27 січня 2017, 17:53
0
0
0

Після тривалої перерви відновилися матчі регулярної першості України з баскетболу. «Волиньбаскет» відбув у чергове турне берегами Дніпра. Перша зупинка «лицарів» була у Черкасах. Місцеві «Мавпи» все ще ведуть боротьбу за місце у першій вісімці, аби продовжити боротьбу за нагороди, тоді як луцькій команді про таке лишається тільки мріяти. Більшу зарядженість на результат черкащани продемонстрували одразу у першій чверті, чим і зумовили подальший результат, вигравши 10-хвилинку з рахунком 25:9! Далі підопічні Дмитра Чайковського намагалися вирівняти гру і це їм майже вдалося, проте кожну наступну чверть все ж було програно на 1-3 очка. У підсумку поразка 58:79.

З Черкас «Волиньбаскет» перебереться до столиці. Тут на «лицарів» чекає зустріч з поточним лідером регулярного чемпіонату «Будівельником». Судячи зі складу киян, цьогоріч вони можуть перервати чемпіонську ходу южненського «Хіміка», тож «Волиньбаскету» розраховувати на позитивний результат у Києві дуже складно.