«Волиньбаскет» програв ключовий матч сезону

14 лютого 2017, 12:30
0
0
0

«Волиньбаскет» практично втратив шанси зачепитися за вісімку найсильніших у регулярному чемпіонаті і продовжити боротьбу у плей-офф. На домашньому майданчику «лицарі» приймали «Кремінь». Саме команда з Кременчука сидить в останньому вагоні чільної вісімки, і, аби потіснити її, лучанам будь-що потрібно було вигравати очне протистояння. Тоді б команди розділяла всього одна перемога.

Отже, характер гри зумовило турнірне становище. Потужніше розпочали лучани, довівши перевагу до 9 очок на стартових хвилинах. Однак на фініш стартової чверті гості дещо зібралися і скоротили відставання до 6 пунктів. На початку другої 10-хвилинки перевага господарів майданчика знову сягнула 10 очок. Але слід віддати належне кременчужанам, які щоразу знаходили у собі сили вирівнювати становище. На велику перерву команди пішли за рахунку 34:29 на користь «Волиньбаскета». У третій чверті навіть вирівняли становище – 51:51, але влучний триочковий від Полюляка перед самісінькою сиреною зберіг за лучанами мінімальну перевагу. У заключному відрізку все відбувалося за сценарієм трьох попередніх чвертей. «Лицарі» спершу вкотре пішли у відрив, а потім віддали ініціативу гостям. І на фініші «Кремінь» таки дотис – 72:74 (19:13, 15:16, 20:22, 18:23).