Волинську цукроварню модернізують за 15 мільйонів євро
Волинь

Волинську цукроварню модернізують за 15 мільйонів євро

3 листопада 2017, 11:35
1
0
Сподобалось?
0

На Гнідавському цукровому заводі розробили програму модернізації розраховану на п’ять років, яка орієнтована на втілення провідних технологій для повного циклу переробки цукрового буряка. Вже цього року планується закупити спеціальні пресувальні установки для віджимання жому. Зараз жом віджимається до 12-13 відсотків сухих речовин, а з встановленням вищезгаданих пресів, буде віджиматися  до 27 відсотків. Для зберігання цього продукту збудують спеціальні склади. За рахунок того, що він буде сухіший і не контактуватиме з навколишнім середовищем, його можна буде постачати селянам на протязі року. З іншої сторони, жом буде використовуватись для виготовлення кормів для великої рогатої худоби, а також для виробництва енергії на біореакторі.

Також планується переробляти відходи після очищення соку цукрового буряка. Для цього встановлять молекулярні преса, які дозволять перетворити відходи на цінне добриво.

На останньому етапі реалізації програми буде налагоджено технологічний процес очистки води, якою миють цукрові буряки. Це дозволить використовувати воду на виробництві повторно.

Загалом реалізація цієї програми обійдеться близько 15 мільйонів євро.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • Гость
    Гость

    https://www.youtube.com/watch?v=Fm0aqpf3fA8

    8 листопада 2017, 08:06
    Відповісти

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися