Ковельчани - чемпіони України з пауерліфтингу

3 квітня 2018, 13:04
0
0
0

Відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно – рухового апарату. 112 учасників з 18 областей прибули на представницький форум у місто Дніпро,- про це повідомляє відділ молоді, фізичної культури та спорту ковельського міськвиконкому.

Успішно виступили волиняни. У їх скарбничці - медалі різного гатунку. Усі нагороди для команди  здобули ковельчани, вихованці Валерія Дружиновича. Чемпіонами України стали Ксенія Токар і Максим Бондаренко, «срібло» здобув Денис Остапук, «бронзу» - Богдан Ліпіч. Результати успішно виконаних фінальних спроб Ксенії та Дениса на сьогодні є  рекордами України для спортсменів до 20 років.

Серед юніорів вдало дебютував чотирнадцятирічний Роман Чирук, учень ЗОШ №1. Виконавши всі три спроби, він посів третє місце. Спортсмени та їх наставник щиро вдячні супроводжуючим - волонтерам, тренерам СК «АППЕРКОТ» Станіславу Здробилко та Назару Паламарчуку («Панамі») за професійну допомогу та підтримку під час змагань.